Hydropiaskowanie cegły i kamienia – Cennik

hydropiaskowanie

Pozostałości tynków, cementu, farb i innych materiałów budowlanych stanowią trudną warstwę do usunięcia z kostki brukowej lub posadzki za pomocą tradycyjnych metod mycia. Z pomocą przychodzi piaskowanie, które jest usługą drogą, lecz niezmiernie skuteczną w tak trudnych przypadkach.

Piaskowanie może być zastosowane po skuwaniu tynków ze ścian, po którym odkryte cegły wymagają doczyszczenia z resztek zaprawy. Woda połączona z piaskiem (hydropiaskowanie) skutecznie usuwa niepożądane warstwy zapraw.

Dobry efekt otrzymamy także na mocno zabrudzonej kostce brukowej, murkach i tych kamieniach, na których zebrał się wieloletni brud, który nie ustępuje nawet silnym detergentom.

Hydropiaskowanie jest skuteczne także w myciu piaskowca, ale nie będzie najlepszą metodą do czyszczenia tak zwanych płyt łupanych, których gładki materiał może zostać łatwo uszkodzony. Do ich oczyszczania konieczne będzie zastosowanie mniejszego ciśnienia lub innych narzędzi.

Cennik hydropiaskowania

Regularna cena piaskowania wynosi ok. 120 zł za metr kwadratowy.

Na poniższym kalkulatorze można łatwo wyliczyć przybliżony koszt usługi. Całość zaś wyceniamy na miejscu zlecenia.

Ostateczna cena piaskowania zależy od różnych czynników – przede wszystkim dostępu mediów i ujścia wody. Koszt determinuje również rodzaj zabrudzeń i kamień, na którym praca będzie wykonana.

Na miejscu wykonania pracy konieczne jest ujście, do którego będziemy mogli odpompować popłuczyny.

 

Atuty hydropiaskowania

Z całą pewnością możemy powiedzieć, że hydropiaskowanie nie wywołuje pylenia na miejscu pracy, dzięki czemu łatwiej jest posprzątać, nie dochodzi do zanieczyszczenia okolicznych obiektów, a przede wszystkim możemy wykonywać te prace w pomieszczeniach. Ważne jest natomiast by woda była odpompowana.

Doradzimy profesjonalne i ekologiczne środki, ustalimy wstępną cenę.

Przepraszamy, nie udało się znaleźć żadnych artykułów. Spróbuj wpisać inne hasło lub przejdź do strony głównej.