mycie silosów

Mycie silosów wymaga doboru odpowiednich środków zależnie od materiału, z którego silos został wykonany. Nieprawidłowe środki mogą uszkodzić strukturę barierową silosu, co skutkuje pojawieniem się rdzy, a nawet uszkodzeniami strukturalnymi. Z tego względu radzimy oddać tego typu pracę w ręce fachowców.

Trzy metody mycia silosów zależnie od materiału, z jakiego zostały wykonane

Silosy myjemy z wysoką skutecznością do 20 metrów wysokości.

Silosy wykonane ze stali kwasoodpornej myjemy je z wykorzystaniem odpowiednich środków o odczynie kwaśnym.

Silosy o płaszczu z aluminium wymagają więcej ostrożności. Do czyszczenia stosujemy specjalistyczne środki chemiczne o odczynie neutralnym (pH od 6 do 8). Tego typu prace zabierają więcej czasu, lecz efekt mycia jest satysfakcjonujący. Oczyszczone aluminium jest mniej podatne na uszkodzenia.

Silosy o płaszczu z blachy ocynkowanej czyścimy myjką wysokociśnieniową. To skuteczna metoda, która pozwala usunąć trwałe zabrudzenia.

Wszystkie stosowane przez nas metody pozwalają dokładnie umyć silosy, nawet jeżeli w ich pobliżu nie ma wiele miejsca na manewrowanie i nie zmieści się tam żaden pojazd. W związku z tym nie zajmujemy wiele przestrzeni, a prace wykonujemy szybko, co w małym stopniu zakłóca funkcjonowaniu firmy Klienta.

Podsumowując:

Przed zgłoszeniem zlecenia należy powiedzieć nam, z jakiego rodzaju silosem będziemy mieli do czynienia*. Ważny jest również stan jego zabrudzenia – wtedy jesteśmy w stanie powiedzieć Państwu jakich nakładów pracy będzie wymagało mycie.

* Oczywiście jeżeli nie macie Państwo pewności, sami ocenimy stan silosów na miejscu i dobierzemy odpowiednie środki.

Ostatecznej wyceny zlecenia dokonujemy na miejscu, po oględzinach obiektu.

Zapraszamy do kontaktu, żeby umówić się na dogodny termin.

Ze względu na różnorodność konstrukcyjną i materiałową usługi mycia silosów wyceniamy indywidualnie.

Doradzimy profesjonalne i ekologiczne środki, ustalimy wstępną cenę.

Czyszczenie elewacji w woj. pomorskim – realizacje

W tym kwartale wykonaliśmy kilka usług kompleksowego czyszczenia elewacji, które miały miejsce w Gdańsku, Gdyni, Kościerzynie, Słupsku, Tczewie, Kwidzynie i Malborku. Pracę objęły też kilka obiektów przemysłowych znajdujących się poza obszarami zurbanizowanymi. Cieszymy się z tego, że wszystkie usługi zrealizowaliśmy terminowo i z należytą dokładnością.…