czyszczenie dachow

Oferujemy czyszczenie dachów wykonanych z różnych materiałów, zaprojektowanych z różnym kątem nachylenia.

Podejmujemy się czyszczenia dachów domów jednorodzinnych, a także wszystkich większych obiektów – bliźniaków, kamienic, posiadłości, budynków użyteczności publicznej, handlowych, biurowców, obiektów przemysłowych.

Czystość dachu przekłada się na atrakcyjny wygląd całego budynku, a także realizuje funkcje ochronne. Przede wszystkim zmniejsza zawilgocenie ścian okien, pozwala lepiej odprowadzać wodę deszczową, a także zmniejsza przylegania śniegu, co podczas dużych opadów może zredukować jego ciężar.

Czyszczenie dachów wycena

Podczas wyceny czyszczenia dachów bierzemy pod uwagę wiele różnych czynników i z tego powodu wysyłamy indywidualne wyceny. Cennik który wcześniej mieliśmy na stronie internetowej postanowiliśmy usunąć bo wprowadzał Klientów w błąd.

Zależy nam aby dach oczyścić skutecznie i sprawnie.

Aby uzyskać wycenę prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Będziemy mogli wtedy ustalić szczegóły zlecenia i przesłać ofertę.

Kontakt
726 720 477
biuro@sco-cleanup.pl

 

Informacje potrzebne do sporządzenia wyceny mają znaczenie w oszacowaniu efektywności kosztowej.

Elementy wyceny czyszczenia dachu

Jakie są kluczowe czynniki brane pod uwagę podczas czyszczenia dachów

Pierwsze cztery najważniejsze dotyczą tego:

  • Jaki jest rodzaj pokrycia dachowego
  • Jaki jest kąt nachylenia dachu
  • Jaka jest cała konstrukcja
  • Jaka jest wielkość połaci dachowej

Następnie skupiamy się na warunkach pracy, które mocno determinują cenę ze względu na dostęp sprzętu czy zabezpieczenie pracy.

Pod uwagę bierzemy:

  • Czy można wykorzystać szczotki teleskopowe do mycia dachu
  • Czy istnieje możliwość podjazdu pod budynek i ustawienie podnośnika
  • Czy ewentualnie można postawić rusztowanie
  • A także, czy pracę można wykonać chodząc po dachu i jeśli tak, to w jakim stopniu należy zabezpieczyć pracowników
  • Ważny jest również system odprowadzania wody z dachu – to gdzie jest podłączony i jak będziemy mogli z niego skorzystać

Podczas czyszczenia dachu bierzemy pod uwagę rodzaje zabrudzeń – ich intensywność, a także czas od ostatniego mycia. Spośród zabrudzeń należy wskazać: glony, brud, kurz, sadzę, ewentualnie zanieczyszczenia pobudowane (po remoncie)

Na ostateczną cenę wpływa również to jakie urządzenia zamontowano na dachu i w jaki sposób należy się z nimi obchodzić. Mogą to być na przykład anteny satelitarne, wiatraki, agregatory prądotwórcze, banery, reklamy, klimatyzatory, panele fotowoltaiczne (które również możemy umyć).

Doradzimy profesjonalne i ekologiczne środki, ustalimy wstępną cenę.

mycie i czyszczenie dachów

Mycie dachów

Mycie, czyszczenie dachu to zabieg do którego podchodzi się indywidualnie z uwagi na uwarunkowania. Są one zróżnicowane, i podczas wyceny pytamy o poniższe elementy: jaki jest rodzaj pokrycia dachowego, jaki jest kąt nachylenia dachu, jaka jest konstrukcja dachu, w jakim otoczeniu będziemy pracować – czy…