Maszynowe mycie podłóg Cennik usług

Maszynowe mycie podłóg SCO CLEAN UP

Maszynowe mycie posadzek oferujemy na terenie całej Polski.

Wspólnie planujemy harmonogram realizacji zlecenia w dniach i godzinach dogodnych dla Państwa. Wyceny dokonujemy indywidualnie po audycie powierzchni i ustaleniu szczegółów pracy. Orientacyjne ceny znajdziecie Państwo w cenniku poniżej.


Wykorzystanie maszyn do mycia podłóg i posadzek jest konieczne nie tylko w dużych obiektach przemysłowych lub handlowych. Wykorzystuje się je również w biurowcach, budynkach użyteczności publicznej i na mniejszych, bardziej wymagających przestrzeniach.

Szczególnie pracochłonne jest oczyszczanie powierzchni porowatych oraz dużych wykafelkowanych przestrzeni. Stosujemy na nich szorowarki z ruchem obrotowo-oscylacyjnym, które doskonale nadają się do czyszczenia zagłębień fug, porów kamieni, betonu i innych materiałów.

Płaskie powierzchnie myjemy różnymi metodami, zależnie od poziomu ich zabrudzenia, metod odsysania nieczystości. Jesteśmy w stanie usunąć głębokie zabrudzenia, których nie sposób umyć z pomocą sprzętu ręcznego.

Oferujemy także akrylowanie posadzek i krystalizację kamienia. O tych usługach piszemy więcej we wskazanych miejscach (kliknij w odnośniki).

Jakie maszyny wykorzystujemy do mycia podłóg

  • Szorowarka o ruchu obrotowo-oscylacyjnym. To urządzenie, które bardzo dobrze czyści pory w materiale podłogi, wszelkie zagłębienia w posadzkach, szczeliny w kamieniach, betonie. Dokładnie czyści fugi. Do każdej powierzchni dobieramy odpowiednią szczotkę lub miękki pad szorujący. Do płytek czasem stosujemy okrągły mop. To urządzenie ma zastosowanie do wszystkich rodzajów posadzek. Idealna do czyszczenia nierówności i zagłębień.
  • Maszyny czyszczące podłogi o ruchu obrotowym. Przeznaczone są do stosunkowo szybkiego czyszczenia dużych powierzchni płaskich – gładkich. Tego typu maszyny dobrze usuwają zabrudzenia na prostych podłogach bez większych zagłębień.
  • Automat szorująco-zbierający przeznaczony zarówno do czyszczenia podłogi oraz odsysania zanieczyszczeń. Pierwszym etapem pracy jest szorowanie powierzchni. Następnie przemywa się ją z zastosowaniem samej wody – bez detergentów – i jednocześnie zbiera popłuczyny wraz z brudem.
  • Odkurzacze przemysłowe – przeznaczone są do zbierania zanieczyszczeń na mokro. Wtedy jedna osoba korzysta z szorowarki, druga zbiera zanieczyszczenia z pomocą odkurzacza.


Cennik maszynowego mycia podłóg

Więcej informacji w dziale pt. Czyszczenie posadzek

Doradzimy profesjonalne i ekologiczne środki, ustalimy wstępną cenę.

maszynowe doczyszczanie posadzek SCO CLEAN UP

Maszynowe czyszczenie posadzek – Cennik

Oferujemy maszynowe czyszczenie posadzek na różnego rodzaju powierzchniach. To usługa specjalistyczna, która nie tylko usuwa ciężkie zabrudzenia, ale też konserwuje posadzkę. Są to usługi przeznaczone do dużych powierzchni. Od razu musimy zaznaczyć, że nie są kierowane jedynie do przedsiębiorstw, zakładów produkcyjnych i hal magazynowych. Zakres…

konserwacja powierzchni hal sportowych

Polimeryzacja posadzek hal sportowych

W obrębie utrzymania obiektów sportowych należy brać pod uwagę czystość i cykliczną konserwację  nawierzchni. Najbardziej newralgicznym oraz najdroższym elementem tego procesu będzie dbanie o jakość posadzki hali sportowej lub poszczególnych sal, na których intensywnie uprawia się sporty drużynowe. Halówka, piłka ręczna, siatkówka, badminton, a nawet…

czyszcenie paneli fotowoltaicznych sco

Czym myć panele fotowoltaiczne

Najlepsze efekty czyszczenia paneli PV otrzymuje się wykorzystując metodę delikatnego szorowania ciepłą wodą demineralizowaną. Pozwala to dokładnie oczyścić całą powierzchnię paneli z zanieczyszczeń atmosferycznych, kurzu oraz nalotu organicznego. Firmy podejmujące się tych usług korzystają z teleskopów, dzięki czemu z łatwością docierają do wszystkich paneli oczyszczając…