Mycie szklanych lub panelowych elewacji,
okien i świetlików

Oferujemy mycie okien, świetlików i elewacji szklanych z zastosowaniem odpowiednio dobranych szczotek zależnie od stopnia zabrudzenia. Myjemy powierzchnie korzystając z kijów teleskopowych do 26 metrów oraz szczotek z wodą demineralizowaną pięciostopniowym stopniem filtracji systemem IONIC.

W przypadku dużych zabrudzeń lub niskiej temperatury powietrza ( do -5°C) stosujemy do mycia gorącą wodę demineralizowaną (80°C), eliminując tym stosowanie agresywnych środków chemicznych.

Po wyschnięciu wody pozbawionej mikroelementów na powierzchni nie pozostają kropki, zacieki, ani smugi. Naturalne zabrudzenia, jak glony, mchy, osady wapienne z deszczu są usuwane w 100% bez użycia detergentów, powierzchnia szklana pozostaje krystalicznie czysta.

Czysta chemicznie woda myje powierzchnie nie uszkadzając przy tym ram, parapetów, uszczelek, elewacji oraz jest przyjazna dla środowiska i otoczenia.

Wyeliminowanie podnośników lub mycia z zastosowaniem lin pozwala zmniejszyć koszty tego rodzaju usługi oraz wyeliminować zagrożenia wynikające z prac na wysokości.

Realizujemy zlecenia w całej Polsce zarówno na małej, jak i dużej powierzchni

Doradzimy profesjonalne i ekologiczne środki, ustalimy wstępną cenę.

CENNIK MYCIA ELEWACJI SZKLANYCH

*Cennik podany na stronie internetowej nie jest ostateczną ceną wykonania usługi. Jest ceną poglądową.
Dokładną wycenę przedstawiamy po oględzinach obiektu i doprecyzowaniu zakresu prac.

Minimum logistyczne naszych usług wynosi ok. 350 zł

Zależy nam na adekwatnej wycenie i trwałym efekcie mycia elewacji

Dokładamy starań, żeby pracę wykonać szybko i z długotrwałym efektem. Stosujemy ekologiczne środki czyszczące w konkurencyjnej cenie.

Aby fachowo ocenić stan elewacji lub powierzchni do czyszczenia musimy znać kilka szczegółów. Najważniejsze pytania, to:

  • metraż mytej powierzchni,
  • kiedy ostatnio była myta/czyszczona
  • jakich metod nie powinniśmy używać, żeby jej nie uszkodzić.

Większość szklanych elewacji myjemy wodą demineralizowaną w pięciostopniowym systemie filtracji. To bezpieczny i efektywny środek.

Dotychczas mycie elewacji przeprowadzaliśmy na:

Aquaparkach

Galeriach handlowych

Biurowcach

Halach sportowych

Witrynach sklepowych

Stosowany przez nas sprzęt w akcji:

Więcej informacji na stronie: mycie elewacji