Pranie wykładzin dywanowych,
dywanów tapicerki meblowej i samochodowej
metodą ekstrakcyjną lub metodą kapsułkowania

Oferujemy pranie wykładzin dywanowych i dywanów dwoma metodami: kapsułkowania i metodą ekstrakcyjną.

Mycie wykładzin metodą kapsułkowania daje efekt wyczyszczenia strukturalnego włókien. Wykładzina po kilku godzinach jest sucha i można użytkować pomieszczenie.

Metoda ta jest skuteczniejsza, jeżeli zastosujemy szorowarki z orbitalnym ruchem elementów roboczych oraz specjalny szampon. Tą metodą można czyścic zarówno wykładziny o krótkim włosiu, jak i dywany o grubej strukturze włókien.

Mycie metodą kapsułkowania stosowane jest również, tam gdzie wykładzina lub dywan ułożony jest na wrażliwym podłożu, jak deska, panele, podłoża betonowe lub przyklejona na klej wrażliwy na działanie wilgoci. To skuteczna metoda mycia wykładzin we większości obiektów.

Pranie wykładzin dywanowych, dywanów tapicerki meblowej, samochodowej metodą ekstrakcyjną z zastosowaniem wydajnego ekstraktora.

  • Urządzenie w pierwszym cyklu dozuje wodę z detergentem bezpośrednio na czyszczoną powierzchnię i natychmiast odsysa nieczystości.
  • W drugim cyklu następuje płukanie wodą z jednoczesnym odsysaniem wody z włókien.
  • W trzecim cyklu dochodzi do impregnacji włókien, w celu ich wzmocnienia oraz zmniejszenia zabrudzenia podczas późniejszego użytkowania.

Realizujemy zlecenia w całej Polsce zarówno na małej, jak i dużej powierzchni

Doradzimy profesjonalne i ekologiczne środki, ustalimy wstępną cenę.

Zależy nam na adekwatnej wycenie i trwałym efekcie mycia wykładzin dywanowych i dywanów

Dokładamy starań, żeby pracę wykonać szybko i z długotrwałym efektem. Stosujemy ekologiczne środki czyszczące w konkurencyjnej cenie.

Aby fachowo ocenić stan powierzchni przeznaczonej do mycia musimy znać kilka szczegółów. Najważniejsze pytania, to:

  • metraż mytej powierzchni,
  • kiedy ostatnio myto dywany i kiedy były kupione,
  • jaki materiał kryje się pod wykładziną dywanową.

CENNIK PRANIA WYKŁADZIN I DYWANÓW

*Cennik podany na stronie internetowej nie jest ostateczną ceną wykonania usługi. Jest ceną poglądową.
Dokładną wycenę przedstawiamy po oględzinach obiektu i doprecyzowaniu zakresu prac.

Minimum logistyczne naszych usług wynosi ok. 350 zł

Dotychczas mycie dywanów i wykładzin dywanowych przeprowadzaliśmy w takich obiektach, jak:

Przedszkola

Galerie handlowe

Biurowce

Przebieg prania metodą kapsułkowania:

Pranie dywanów i wykładzin dywanowych oraz czyszczenie tapicerki – Bydgoszcz

Autor: Zbigniew Seklecki | 6 października 2020

Oferujemy kompleksowe doczyszczanie zabrudzonych powierzchni : DywanówWykładzin dywanowychTapicerki meblowejPosadzek kamiennychPowierzchni pcv i linoleumMycie okien, a w tym trudno dostępnych przeszkleń Prace wykonujemy zarówno na rynku konsumenckim, a także w biurach, czy dla usługodawców. W Bydgoszczy realizujemy cyklicznie 15 zleceń stałych. Koszt dojazdu do Klienta jest bezpłatny na terenie Bydgoszczy Specyfika naszych usług czyszczenia powierzchni Są…

Pranie tapicerki, czyszczenie wykładzin – Toruń

Autor: Zbigniew Seklecki | 10 lipca 2020

Realizujemy kompleksowe usługi prania dywanów, wykładzin oraz tapicerki w Toruniu i okolicznych miejscowościach. Pierzemy zarówno w domach*, jak i biurach, ośrodkach publicznych lub prywatnych, czyli szkołach, żłobkach, domach opieki. *Minimum logistyczne zamówienia wynosi 350 zł netto. Dojazd w obrębie Torunia jest bezpłatny. Specjalizujemy się w usuwaniu zanieczyszczeń z rozmaitych powierzchni. Do dywanów stosujemy przeznaczone do…

Pranie wykładzin dywanowych i dywanów w Warszawie

Autor: Zbigniew Seklecki | 30 sierpnia 2018

Oferujemy profesjonalne pranie dywanów i wykładzin dywanowych w obiektach biurowych, publicznych, komercyjnych, a także w obrębie kompleksów przemysłowych. Realizujemy także szereg usług związanych z czyszczeniem posadzek, akrylowaniem powierzchni pcv oraz krystalizacją kamienia. Pranie wykładzin dywanowych i dywanów w Warszawie obejmuje trzy metody, zależne od materiału Dywany z dłuższym włosiem, grubszym włosiem i większymi zabrudzeniami myjemy…

Pranie wykładzin Gdańsk

Autor: Zbigniew Seklecki | 17 stycznia 2018 |

Przeprowadzone prace prania wykładzin w Trójmieście nauczyły nas przede wszystkim Państwa wymagań. W związku z często pojawiającymi się pytaniami o metody prania wykładzin w gdańskich firmach postanowiliśmy zebrać tutaj najczęściej udzielane odpowiedzi. Metodę prania należy dobrać do wykładziny dywanowej, czy dywanu W naszej ofercie znajdziecie trzy metody prania: metoda ekstrakcyjna – polegająca na dogłębnym praniu…