Akrylowanie powierzchni pcv

Oferujemy akrylowanie powierzchni pcv, czyli zabezpieczenie warstwą polimerową. Proces chroni przed uszkodzeniami mechanicznymi podczas normalnego użytkowania i podwyższa walory estetyczne.

Stosowane polimery są dostosowane do rodzaju akrylowanych powierzchni oraz specyfiki samego obiektu. Mamy tu na uwadze używane na co dzień środki myjące lub dezynfekujące, natężenie ruchu oraz nacisk na powierzchnie.

Sam proces akrylowania poprzedzony jest doczyszczaniem powierzchni z zastosowaniem szorowarek o ruchu orbitalnym elementu roboczego. Następnie powierzchnie są neutralizowane, dzięki czemu powłoka polimerowa spełnia swoje zadanie znacznie dłużej.

Realizujemy zlecenia w całej Polsce zarówno na małej, jak i dużej powierzchni

Doradzimy profesjonalne i ekologiczne środki, ustalimy wstępną cenę.

CENNIK AKRYLOWANIA POWIERZCHNI PCV

*Cennik podany na stronie internetowej nie jest ostateczną ceną wykonania usługi. Jest ceną poglądową.
Dokładną wycenę przedstawiamy po oględzinach obiektu i doprecyzowaniu zakresu prac.

Minimum logistyczne naszych usług wynosi ok. 350 zł

Zależy nam na adekwatnej wycenie i trwałym efekcie akrylowania powierzchni

Dokładamy starań, żeby pracę wykonać szybko i z długotrwałym efektem. Stosowane przez nas polimery zawsze są starannie dobrane do powierzchni Państwa obiektu. Godziny pracy wybieramy tak, by jak najmniej przeszkadzać w funkcjonowaniu firmy.

Zapraszamy do kontaktu po więcej szczegółów.

Dotychczas akrylowanie podłogi przeprowadzaliśmy w:

Salach szptali

Obiektach handlowych

Obiektach przemysłowych

Halach sportowych

Dodatkowe usługi: Oferujemy także czyszczenie i nabłyszczanie podłóg PCV pokrytych warstwą PUR - posadzka pokryta tą warstwą nie utrzymuje polimeru na powierzchni jeżeli nie zostanie odpowiednio przygotowana. Już po krótkim czasie użytkowania podłogi polimer jest roznoszony, a na powierzchni pozostaje biały nalot.

Jakie są efekty akrylowania i dlaczego uważa się, że pozwala oszczędzać?

Każda posadzka poddawana jest naciskom, zabrudzeniom i ścieraniu. Gama tych czynników powoduje, że na powierzchni tworzą się zarysowania, a brud wnika w strukturę posadzki. To skutecznie niweczy jej pierwotny wygląd.

Oczyszczanie podłogi jest skomplikowanym procesem, wymagającym sprzętu i wiedzy.

Akrylowanie pozwala zabezpieczyć posadzkę warstwą polimerów, które tworzą swojego rodzaju ochronę przed wszystkimi niepożądanymi czynnikami. Dokładne oczyszczenie posadzki szczotką obrotową, nałożenie polimeru i polerowanie pozwalają uzyskać długotrwały efekt.

Podłoga wtedy się nie brudzi – brud zbiera się na wierzchniej warstwie powstałej na skutek akrylowania. Nie dochodzi też do porysowania posadzki. Dzięki temu zachowuje ona swój kolor oraz długotrwały połysk.

Do atutów akrylowania podłóg pcv należą również lepsze właściwości użytkowe. Podłoga jest bardziej odporna na zaplamienia, łatwiej się ją czyści. Ma właściwości antypoślizgowe i nie zdziera się podczas użytkowania.

Łatwiejsze utrzymanie akrylowanej podłogi w czystości jest dużym atutem dla wszystkich placówek służby zdrowia, ale także dla hal produkcyjnych w których obowiązują wysokie normy produkcji.

Na relatywnie czystszej podłodze łatwiej też dostrzeżemy zabrudzenia, co pomaga w zidentyfikowaniu ewentualnych zanieczyszczeń.

Proces akrylowania można (a nawet należy) powtarzać wielokrotnie, co nie jest szkodliwe dla podłogi.

Oszczędności płynące z akrylowania wynikają z:

  • zmniejszonego wysiłku personelu sprzątającego do prawidłowego oczyszczenia podłogi (sprzątanie jest łatwiejsze),
  • znacznie zmniejszonego kosztu renowacji posadzki,
  • wydłużenia jej żywotności, co jest ważne nie tylko dla bezpieczeństwa, ale i dla wizerunku firmy.

Akrylowanie posadzek sali gimnastycznej i sal w szkole

Autor: Zbigniew Seklecki | 9 maja 2018

Zadbana podłoga w szkole ma istotne znaczenie dla bezpieczeństwa dzieci. Podobnie jest z jakością posadzki sali gimnastycznej. Wiadomo, że nasi podopieczni się nie oszczędzają. Zarówno dzieci, jak i młodzież lubią pobiegać, powygłupiać się, wyładować energię. Aby zminimalizować urazy, ból wynikający z nieprzyjemnego kontaktu kolana z podłogą, czy zmniejszyć poślizg butów polecamy regularnie akrylować posadzki. Pokrótce…

Akrylowanie nawierzchni hali sportowej

Autor: Zbigniew Seklecki | 1 maja 2018

Nawierzchnia hali sportowej jest wymagająca w utrzymaniu. Ze względu na jej dużą powierzchnie ważne jest, aby trwale i skutecznie ją zabezpieczyć. Każde bieżące sprzątanie jest kosztowne, dlatego rekomendujemy wysokiej jakości powłoki akrylowe, które zabezpieczają nawierzchnie. Akrylowanie posadzek sportowych niesie z sobą przede wszystkim trzy korzyści: bezpieczeństwo graczy i użytkowników nawierzchni wyklucza uszkodzenia podłogi hali ułatwia…

Akrylowanie podłogi biura

Autor: Zbigniew Seklecki | 22 marca 2018 |

Bieżące czyszczenie podłogi z pomocą środków chemicznych i mopów nie zawsze wystarcza, aby utrzymać czystość pomieszczenia. Raz do roku warto wykonać gruntowne czyszczenie i akrylowanie posadzki, aby usunąć brud gromadzący się pod meblami. Istotnym elementem całego procesu jest nałożenie powłoki ochronnej na posadzkę, co sprawia, że brud zatrzymuje się na warstwie akrylu i jest łatwo…