mycie elewacji Warszawa

Zajmujemy się kompleksowym myciem elewacji w Warszawie i okolicach.

Oferujemy mycie elewacji szklanych, panelowych, tynkowych, kamiennych, ceglanych, stalowych i metalowych (także aluminium), sidingów, przeszkleń i ścian wewnętrznych. Nie straszne nam także mycie dekoracji, reklam, bannerów, czy odkurzanie wyposażenia.

Z poziomu gruntu myjemy elewacje do wysokości 26 metrów, do pracy na wyższych obiektach wykorzystujemy podnośniki.

Nasze usługi nie są specjalnie kierowane do wybranej grupy klientów, bo w firmie mamy oddziały, które realizują zlecenia indywidualne, a także większe firmowe zamówienia. Oprócz Warszawy realizujemy usługi w całej Polsce – mimo, że firma wywodzi się z woj. kujawsko-pomorskiego.

 

Cennik usług mycia elewacji realizowanych na terenie Warszawy

Poniżej możesz wykalkulować cenę jednej usługi, a jeżeli pragniesz zlecić kompleksową obsługę, lepiej jest się z nami skontaktować. Ceny w kalkulatorze są poglądowe.

Gwarantujemy, że ceny nie są tutaj specjalnie zawyżone ze względu na Warszawę (tego typu praktyki już niejednokrotnie widzieliśmy u konkurencji). Wystarczy porównać ceny na innych naszych stronach ofertowych lub w cenniku głównym.


Zapraszamy do kontaktu – w pięć minut rozmowy dowiesz się więcej niż wertując naszą stronę internetową.

Sposób działania

Nasi doradcy są w stanie dobrać metody mycia powierzchni oraz podpowiedzieć jakich metod konserwacji używać do doraźnego czyszczenia. Na spotkaniu omawiamy też czynniki wpływające na zabrudzenia elewacji.

Pracę podejmujemy zgodnie z ustalonym harmonogramem. Usługi wykonujemy w porach dogodnych dla Klienta, aby jak najmniej zakłócać działanie budynku.

Nasza firma ma ok. 70 realizacji z mycia elewacji w Warszawie, na zdjęciach pokazujemy część z nich.


Metody mycia elewacji w Warszawie i okolicach

Do mycia elewacji – w tym i na terenie Warszawy – wykorzystujemy dwie metody:

  • myjki wysokociśnieniowe – do mycia cegieł, piaskowca, elewacji kamiennych
  • szczotki teleskopowe z ciepłą wodą demineralizowaną – służą do skutecznego oczyszczania większości powierzchni. Skutecznie usuwają wieloletnie zabrudzenia i nie uszkadzają materiałów – nawet tak delikatnych jak ramy okien.

Warto powiedzieć więcej o wykorzystaniu szczotek teleskopowych.  Woda demineralizowana ma neutralne pH, bardzo dobrze pochłania brud, ma właściwości antystatyczne i nie pozostawia smug. Szkło i metale po przemyciu są krystalicznie czyste. Tą metodą jesteśmy w stanie umyć nawet wieloletnie zabrudzenia z rdzy (zobacz wiedo).

Po drugie metody, których używamy są ekologiczne (chemię wykorzystujemy tylko do miejscowego czyszczenia silnych zabrudzeń). Mycie elewacji z pomocą myjek teleskopowych nie wymaga wykorzystania podnośników i rusztowań, co znacznie zmniejsza koszt usługi. Wydajność pracy też jest na wysokim poziomie, dzięki czemu możemy zaoferować dobrą cenę.

Podsumowanie Czyszczenie elewacji (Warszawa i okoliczne miejscowości)

Odbywa się przy użyciu bezinwazyjnych środków i ma za zadanie usuwać ciężkie zabrudzenia organiczne i nieorganiczne.
Będą to między innymi porosty, mchy, wykwity wapniowe, a nawet rdza i sadza.
Nasze technologie pozwalają oczyścić nie tylko elewacje panelowe, tynk, ale też elewacje szklane bez uszkodzenia ram okiennych i delikatnych zdobień drewnianych.

Czyścimy także cegłę kamienną, elewacje wykonane z kamienia – piaskowca.

Aby usługa czyszczenia elewacji była kompletna w Warszawie często dokonujemy mycia szyldów, reklam oraz witryn sklepowych. Wykorzystując wysokiej jakości sprzęt jesteśmy w stanie umyć nawet trudno dostępne miejsca.

Doradzimy profesjonalne i ekologiczne środki, ustalimy wstępną cenę.

czyszczenie podlog Warszawa SCO CLEAN UP

Czyszczenie posadzek Warszawa – Oferta i Cennik

Czyste i zadbane podłogi mają nie tylko walor estetyczny dla naszych gości i klientów, ale też zwiększają bezpieczeństwo i ułatwiają pracę w budynku. Oczyszczona podłoga, taka, na którą naniesiono warstwę polimeru ma lepszą sprężystość i przyczepność. Jest odporna na działanie detergentów, wody i zanieczyszczeń nanoszonych…

Pranie dywanów i tapicerki dywanowej Warszawa

Pranie wykładzin dywanowych i dywanów w Warszawie

Oferujemy profesjonalne pranie dywanów i wykładzin dywanowych w obiektach biurowych, publicznych, komercyjnych, a także w obrębie kompleksów przemysłowych. Realizujemy także szereg usług związanych z czyszczeniem posadzek, akrylowaniem powierzchni pcv oraz krystalizacją kamienia. Pranie wykładzin dywanowych i dywanów w Warszawie obejmuje trzy metody, zależne od materiału…

Mycie elewacji z blachy i metalu

Blacha, metal, czy aluminium to delikatne materiały, których nie należy traktować wysokim ciśnieniem i nadmierną ilością wody. Aby ograniczyć stosowanie chemii antykorozyjnej – która wcale nie jest konieczna do przywrócenia ochronnych właściwości materiałów – korzystamy z miękkich szczotek zamocowanych na teleskopowym uchwycie. Szczotki w połączeniu…