Polimeryzacja wykładzin PCV

Polimeryzacja wykładzin PCV SCO CLEANUP

Usługa polega na gruntownym myciu i polimeryzacji elastycznych wykładzin podłogowych PCV. Tego typu posadzki stają się coraz bardziej popularne ze względu na atrakcyjne wzory i koszt założenia oraz utrzymania posadzki. Niebagatelnym czynnikiem jest również łatwość w utrzymaniu czystości.

Elastyczne wykładziny podłogowe nadają się do maszynowego czyszczenia i polimeryzacji. Te zabiegi pozwalają gruntownie je oczyścić i nałożyć wierzchnią warstwę ochronną. W dodatku otrzymujecie Państwo atrakcyjny, połyskliwy wygląd posadzki. Tak zakonserwowana podłoga może wytrzymać rok intensywnego użytkowania bez zarysowań i pęknięć. Następnie zalecane będzie powtórzenie zabiegu.

Wykładziny PCV stosowane są w obiektach biurowych, salonach firmowych, galeriach handlowych oraz w budynkach użyteczności publicznej. Nie są co prawda tak wysokiej jakości materiałem jak kamień, czy drewno, ale jeśli chodzi o użyteczność i koszt eksploatacji z pewnością wypadają korzystnie na tle innych posadzek.

Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu czyszczenia i polimeryzacji wykładzin PCV

oraz innego rodzaju posadzek – czytaj więcej w dziale czyszczenie posadzek

Technika polimeryzacji wykładzin

Pracę opieramy o wysokiej jakości sprzęt, który pozwala nam konkurować dobrą ceną, a Państwu zaoferować profesjonalne wykonanie. Pierwszym etapem jest gruntowne doczyszczanie powierzchni, następnie nakładamy polimerowe powłoki zabezpieczające.

Działanie polimeru przedłuża żywotność posadzki, nadaje jej właściwości ochronne przed ciężarami, zarysowaniami, działaniem wody, brudu. W dodatku ma atrakcyjny, połyskliwy wygląd i właściwości antypoślizgowe.

Dokładny przebieg procesu polimeryzacji podłóg opisujemy we wskazanym odnośniku

Polimeryzacja wykładzin PCV Cennik

Prace realizujemy na terenie całej Polski. Prosimy o kontakt telefoniczny, aby skonsultować szczegóły zlecenia.

Dodatkowe informacje znajdziecie Państwo z zakładce akrylowania powierzchni PCV

Doradzimy profesjonalne i ekologiczne środki, ustalimy wstępną cenę.

maszynowe doczyszczanie posadzek SCO CLEAN UP

Maszynowe czyszczenie posadzek – Cennik

Oferujemy maszynowe czyszczenie posadzek na różnego rodzaju powierzchniach. To usługa specjalistyczna, która nie tylko usuwa ciężkie zabrudzenia, ale też konserwuje posadzkę. Są to usługi przeznaczone do dużych powierzchni. Od razu musimy zaznaczyć, że nie są kierowane jedynie do przedsiębiorstw, zakładów produkcyjnych i hal magazynowych. Zakres…

konserwacja powierzchni hal sportowych

Polimeryzacja posadzek hal sportowych

W obrębie utrzymania obiektów sportowych należy brać pod uwagę czystość i cykliczną konserwację  nawierzchni. Najbardziej newralgicznym oraz najdroższym elementem tego procesu będzie dbanie o jakość posadzki hali sportowej lub poszczególnych sal, na których intensywnie uprawia się sporty drużynowe. Halówka, piłka ręczna, siatkówka, badminton, a nawet…

renowacja posadzek

Renowacja posadzek – oferta i cennik

Z pomocą innowacyjnych rozwiązań świadczymy usługi renowacji posadzek. Nasz sposób działania charakteryzuje: indywidualny dobór metod do powierzchni praca według przyjętego harmonogramu doradztwo w zakresie doboru metod i środków konserwacji dokładność podczas pracy (nie mieliśmy jeszcze ani jednej reklamacji!) Realizujemy zlecenia na terenie całego kraju. W…