Pranie wykładzin dywanowych i dywanów w Warszawie

Pranie dywanów i tapicerki dywanowej Warszawa

Oferujemy profesjonalne pranie dywanów i wykładzin dywanowych w obiektach biurowych, publicznych, komercyjnych, a także w obrębie kompleksów przemysłowych.

Realizujemy także szereg usług związanych z czyszczeniem posadzek, akrylowaniem powierzchni pcv oraz krystalizacją kamienia.

Pranie wykładzin dywanowych i dywanów w Warszawie obejmuje trzy metody, zależne od materiału

Dywany z dłuższym włosiem, grubszym włosiem i większymi zabrudzeniami myjemy z pomocą metody ekstrakcyjnej. Polega na głębokiej penetracji materiału przez środek piorący. Następnie ekstraktor odsysa nieczystości i następuje dogłębne płukanie materiału wykładzin. Nasze urządzenia wykorzystują jeszcze trzeci cykl, w którym impregnują materiał. Staje się mocniejszy i bardziej odporny na zabrudzenia.

 

 

Z kolei metoda kapsułkowania stosowana jest do wykładzin wykonanych z krótkiego włosia o grubej strukturze. Można ją wykorzystywać, gdy podłoże pod wykładziną jest wrażliwe na działanie wody (np. deski, panele, beton, podłoża klejone). Polegamy tu na działaniu skutecznych urządzeń, które delikatnie rozprowadzają preparat na powierzchni i dokładnie czyszczą materiał dywanu z pomocą specjalnych padów.

Metoda prania suchą pianą – zwana także szamponowaniem polega na doraźnym doczyszczaniu powierzchni lekko zanieczyszczonych. Jej największym atutem jest krótki czas wymaganej pracy, po którym od razu można użytkować dywan.

 

Galeria zdjęć jednej z ostatnich realizacji:

Cennik prania tapicerki dywanowej i dywanów w Warszawie

 

 


Oferta obejmuje pracę w dzielnicach Warszawy: Śródmieście, Praga (Stara i Nowa), Mokotów, Ursynów, Wilanów, Stegny, Sadyba, Bielany, Bemowo, Targówek, Bródno, Tarchomin, Białołęka, Anin, Rembertów.

Kategorie:

Doradzimy profesjonalne i ekologiczne środki, ustalimy wstępną cenę.

mycie elewacji Warszawa

Mycie elewacji Warszawa

Zajmujemy się kompleksowym myciem elewacji w Warszawie i okolicach. Oferujemy mycie elewacji szklanych, panelowych, tynkowych, kamiennych, ceglanych, stalowych i metalowych (także aluminium), sidingów, przeszkleń i ścian wewnętrznych. Nie straszne nam także mycie dekoracji, reklam, bannerów, czy odkurzanie wyposażenia. Z poziomu gruntu myjemy elewacje do wysokości…

czyszczenie podlog Warszawa SCO CLEAN UP

Czyszczenie posadzek Warszawa – Oferta i Cennik

Czyste i zadbane podłogi mają nie tylko walor estetyczny dla naszych gości i klientów, ale też zwiększają bezpieczeństwo i ułatwiają pracę w budynku. Oczyszczona podłoga, taka, na którą naniesiono warstwę polimeru ma lepszą sprężystość i przyczepność. Jest odporna na działanie detergentów, wody i zanieczyszczeń nanoszonych…

pranie dywanow - SCO CLEANUP

Pranie dywanów – usługi

Oferujemy pranie dywanów i wykładzin dywanowych nawet w przypadku ich dużej łącznej powierzchni. Metoda czyszczenia dywanów Na poniższych zdjęciach wykorzystaliśmy metodę szamponowania – zwaną też metodą suchej piany. W przypadku niektórych dywanów, szczególnie tym z długim włosiem i większymi zabrudzeniami, korzystaliśmy z metody ekstrakcyjnej, która…