Profesjonalne pranie tapicerki

pranie tapicerki SCO CLEAN UP

Oferujemy kompleksowe usługi czyszczenia specjalistycznego. Pranie tapicerki meblowej oraz wykładzin jest jednym z ważniejszych elementów tej usługi.

Wymaga bowiem odpowiedniego doboru środków do czyszczonego materiału, aby go nie uszkodzić, a także dogłębnie wyprać/wyczyścić.

Jako usługę dodatkową przeprowadzamy także pranie tapicerki samochodowej. Z uwagi na mały metraż powierzchni, wykonujemy ją w komplecie z innymi usługami lub w woj. kujawsko-pomorskim i pomorskim.

Gwarantujemy pozytywne rezultaty prania tapicerki

Za usługę płaci się po wykonaniu zlecenia.

W przypadku naszych obiekcji co do przewidywanego rezultatu od razu o tym poinformujemy.

Może się tak zdarzyć, jeżeli zabrudzenia są dogłębne, wtedy ich usuwanie może być utrudnione.

Rzetelnie omawiamy z Klientem zakres prac i jej koszty.

Odplamianie tapicerki i usuwanie nieprzyjemnych zapachów jest zawsze elementem prania całościowego i nie doliczamy za nie dodatkowych kosztów.

Parnie tapicerki cennik

Podajemy cennik orientacyjny, zależny od rodzaju przedmiotów, ich wymiarów oraz rodzaju i siły zabrudzeń.

Krzesła i fotele biurowe: cena 25-35 zł za sztukę netto

Sofy, kanapy, rogówki: cena 110-165 zł za sztukę netto

Minimum logistyczne naszych usług wynosi 350 zł.

Przy większych zamówieniach nie doliczamy kosztu dojazdu do Klienta.

Działamy na terenie całej Polski. Główny obszar działania to woj. kujawsko-pomorskie (Toruń, Bydgoszcz, Grudziądz, Włocławek), pomorskie (Gdańsk, Gdynia, Kościerzyna, Kwidzyn) , mazowieckie (głównie Warszawa z uwagi na ilość zleceń). Problemem nie jest dla nas praca w sąsiednich województwach.

Pranie tapicerki samochodowej dla flot firmowych

Z uwagi na zapotrzebowanie naszych Klientów wprowadziliśmy usługę prania tapicerki samochodowej dla większej ilości pojazdów – nie tylko osobowych, ale też dostawczych. Wnętrza samochodu są ważne nie tylko dla komfortu kierowców, ale też ich zdrowia.

Zwykle usługę tę łączymy z kompleksowym myciem biura – zobacz mycie wykładzin dywanowych.

oraz czyszczenia tapicerki meblowej.

Metoda prania tapicerki meblowej – metoda ekstrakcyjna

Metoda oczyszczania tapicerki kanap, sof, wersalek, rogówek, krzeseł oraz foteli polega na:

  • dozowaniu środka piorącego wraz z wodą
  • osłabianie wiązań brudu do powierzchni
  • ekstrakcję (czyli odsysanie) wody wraz z nieczystościami

Z pomocą skutecznych narzędzi pozwala ona umyć niemal wszystkie powierzchowne zabrudzenia i znaczną część dogłębnych zabrudzeń.

Zapraszamy do kontaktu, jeśli chcecie się Państwo dowiedzieć więcej szczegółów.

Metoda ekstrakcyjna pozwala również na skuteczne czyszczenie tapicerki skórzanej.

Uwaga na przebiegłe reklamy środków przeznaczonych do usuwania zapachów

Na rynku funkcjonują dwie grupy produktów – do usuwania źródła przykrego zapachu oraz do usuwania zapachów. W tym drugim rozumieniu łatwo się domyślić, że po jakimś (zwykle krótkim) czasie nieprzyjemny zapach wraca, gdy nie usunie się jego źródła.

Źródło zapachów usuwane jest podczas prania metodą ekstrakcyjną. Oczywiście nie jesteśmy w stanie dokonać tego w 100% przypadków, bo spotykamy się z różnymi rodzajami zanieczyszczeń na różnych materiałach.


Pytania dotyczące prania tapicerki i nasze odpowiedzi

Z jakich metod prania korzystamy i jakie środki wykorzystujemy?

Jak już omówiliśmy, pierzemy tapicerkę meblową wykorzystując technologię prania ekstrakcyjnego. Ekstraktor, czyli urządzenie jednocześnie dozujące pod ciśnieniem płyn do płukania i odsysające zanieczyszczenia.
Na przestrzeni lat korzystaliśmy z różnych urządzeń, dlatego powstrzymamy się tu od wskazania jednego najlepszego, bo zawsze może się to zmienić, a nie chcemy wprowadzać Państwa w błąd.
Jeśli zaś chodzi o wykorzystanie środków do prania tapicerki, to zawsze korzystamy z preparatów firmowych urządzenia. Np. dla ekstraktora Karcher skutecznym środkiem jest preparat Karcher RM 760.
Wykorzystywane środki nie pozostawiają pyłu ani zawiesiny w powietrzu, dzięki czemu są bezpieczne dla użytkowników pomieszczeń – nawet tych najmniejszych: dzieci i zwierząt.

Ile kosztują usługi czyszczenia tapicerki meblowej?

Cenę ustalamy indywidualnie, zależnie od rodzaju mebli, liczby sztuk i stanu ich zabrudzenia.
Orientacyjne ceny:
25-35 zł netto za krzesło/fotel obrotowy,
110-165 zł netto za pranie kanap/sofy.
Minimum logistyczne naszych usług wynosi 350 zł

W jakich terminach realizujemy zlecenie

Na wykonanie usługi indywidualnie umawiamy się z Klientem w dogodnym dla niego terminie. Szybkość realizacji zlecenia jest mocno uzależniona od napięcia grafiku naszych specjalistów. Zachęcamy do kontaktu, umówienia się na odpowiedni termin.

Ile czasu trwa samo pranie tapicerki?

Czyszczenie tapicerki na miejscu zajmuje czas zależny od ilości pranych przedmiotów i ich rozłożenia po budynku.
Zwykle rozłożenie i złożenie sprzętu zajmuje nam ok 30 minut (łącznie), a samo pranie wygląda następująco:
ok. 10-20 minut pranie foteli / krzeseł biurowych   (zależnie od stopnia i rodzaju zabrudzenia)
ok. 30-40 minut pranie kanap i innych obiektów do siedzenia. Przy większym metrażu i bardziej wyrafinowanych kształtach czas może się wydłużyć.

Jak należy przygotować meble i pomieszczenia do wykonania prania

Czyszczenie tapicerki meblowej uzależnione jest przede wszystkim od dostępu do mebli. Zwykle dostęp musi być możliwy z każdej strony. O ile nie jest to problem dla foteli i krzeseł, to kanapy należy odsunąć od ścian. Problematyczne mogą być szczególnie duże kanapy, lub obiekty na stale zabudowane. W takich przypadkach potrafimy sobie radzić, choć nie ukrywamy, że czas realizacji się wydłuża.

Czy usuwanie plam zawsze się udaje?

Przed rozpoczęciem pracy nasz pracownik zawsze ocenia, czy plamy uda się usunąć. W przypadku uporczywych plam takich jak: tłuste plamy, plamy po krwi, atramencie, lakierach lub klejach – są one nie możliwe do całkowitego usunięcia na większości materiałów.

Czy udzielamy gwarancji na rezultaty prania tapicerki?

Podobnie jak w powyższym punkcie należy nadmienić, że nasi pracownicy przed rozpoczęciem pracy dokonują oceny przewidywanego rezultatu.
Plamy mogą zniknąć całkowicie, ale jeśli wnikną dogłębnie w strukturę materiału możliwe, że nie da się ich wywabić. Poinformujemy o takim stanie rzeczy przed podjęciem działania.
Krótko mówiąc:
– istnieją plamy możliwe do usunięcia na które dajemy gwarancję skuteczności.
– istnieją plamy problematyczne – których pranie może zakończyć się powodzeniem, ale nie musi. Wtedy jeśli Klient wyrazi zgodę dokonujemy próby czyszczenia bez zobowiązań.
– są także plamy niemożliwe do oczyszczenia.
Rzetelnie informujemy o wszystkich możliwościach, abyście Państwo nie ponosili zbędnych kosztów.

Czy nasza firma jest ubezpieczona w przypadku dokonania szkody

Tak, to must-have w naszej branży. Za szkody wyrządzone podczas pracy ponosimy odpowiedzialność – zarówno za sprzęt, jak i za ludzi. Dlatego przestrzegamy warunków BHP i jednocześnie oczekujemy, aby takie warunki zostały zapewnione na stanowisku pracy.

Pranie tapicerek Warszawa i inne miejscowości woj. Mazowieckiego

Z uwagi na częste nasze służbowe wyjazdy do Warszawy niekiedy może się okazać, że koszt dojazdu do Klienta będzie zniwelowany lub podzielony na pół z innym zleceniem, które będziemy realizować tego samego dnia. Zapraszamy do kontaktu, aby dowiedzieć się więcej szczegółów i zarezerwować termin.

Kategorie:

Doradzimy profesjonalne i ekologiczne środki, ustalimy wstępną cenę.

mycie kostki brukowej Łódź

Czyszczenie kostki brukowej Łódź – zamów usługi specjalistycznego czyszczenia

Oferujemy kompleksowe usługi czyszczenia kostki brukowej w różnych obszarach Polski, także w Łodzi. Specjalizujemy się w doczyszczaniu powierzchni z trudnych zabrudzeń, ale też dokonujemy regularnych konserwacji. Czyszczenie kostki brukowej jest jedną z najczęściej wykonywanych przez nas usług. Zobacz wstępną cenę w cenniku lub zadzwoń do…

czyszczenie kostki brukowej Gdansk Sopot Gdynia SCO CLEAN UP

Czyszczenie kostki brukowej Gdańsk, Gdynia, Sopot – usługi profesjonalne

Realizujemy usługi czyszczenia kostki brukowej w Gdańsku, Sopocie oraz Gdyni. Oferujemy kompleksowe czyszczenie powierzchni płaskich zarówno na terenach firmowych i prywatnych oraz prace czyszczenia specjalistycznego wewnątrz budynków. Myjemy i doczyszczamy powierzchnie poziome i pionowe wykonane z różnych materiałów. Nasze bogate doświadczenie i stałe inwestycje w…

czyszczenie kostki brukowej poznan

Usługi Mycia kostki brukowej – Warszawa, mazowieckie

Usługi realizujemy na obszarze całej Warszawy i znacznie szerzej – w różnych rejonach Polski. Zachęcamy do zapoznania się z kalkulatorem cen aby uzyskać szybką, wstępną wycenę. Dokładniejszych informacji udzielamy przez telefon. Zapraszamy do kontaktu. Czego dowiesz się z tego tekstu: Liczne zabrudzenia smogiem lub pyłem…

Czyszczenie kostki brukowej Łódź – zamów usługi specjalistycznego czyszczenia

Oferujemy kompleksowe usługi czyszczenia kostki brukowej w różnych obszarach Polski, także w Łodzi. Specjalizujemy się w doczyszczaniu powierzchni z trudnych zabrudzeń, ale też dokonujemy regularnych konserwacji. Czyszczenie kostki brukowej jest jedną z najczęściej wykonywanych przez nas usług. Zobacz wstępną cenę w cenniku lub zadzwoń do…

Czyszczenie kostki brukowej Gdańsk, Gdynia, Sopot – usługi profesjonalne

Realizujemy usługi czyszczenia kostki brukowej w Gdańsku, Sopocie oraz Gdyni. Oferujemy kompleksowe czyszczenie powierzchni płaskich zarówno na terenach firmowych i prywatnych oraz prace czyszczenia specjalistycznego wewnątrz budynków. Myjemy i doczyszczamy powierzchnie poziome i pionowe wykonane z różnych materiałów. Nasze bogate doświadczenie i stałe inwestycje w…

Usługi Mycia kostki brukowej – Warszawa, mazowieckie

Usługi realizujemy na obszarze całej Warszawy i znacznie szerzej – w różnych rejonach Polski. Zachęcamy do zapoznania się z kalkulatorem cen aby uzyskać szybką, wstępną wycenę. Dokładniejszych informacji udzielamy przez telefon. Zapraszamy do kontaktu. Czego dowiesz się z tego tekstu: Liczne zabrudzenia smogiem lub pyłem…