Sprzątanie hal – Warszawa, woj. Mazowieckie

Sprzątanie hal - Warszawa, woj. Mazowieckie

Oferujemy kompleksowe i specjalistyczne czyszczenia powierzchni w halach, obiektach magazynowych, centrach logistycznych i sklepach wielkopowierzchniowych.

Oferta dotyczy Warszawy, ale oddziały naszej firmy działają też w innych rejonach Polski.

Zapraszamy do kontaktu aby porozmawiać o zakresie prac oraz uzyskać wstępną wycenę. Nie zobowiązuje to Państwa do zakupu.

Cennik – Sprzątanie magazynów i hal produkcyjnych Warszawa

Jak zarezerwować u nas usługę sprzątania? Skontaktuj się z nami.
Porozmawiamy o Twoich potrzebach, ustalimy termin i prześlemy wycenę usług.

Co oferujemy w ramach sprzątania i czyszczenia magazynów oraz hal?

Oferujemy kompleksową usługę sprzątania oraz czyszczenia specjalistycznego magazynów i hal produkcyjnych.

Obejmuje ona usuwanie brudu, kurzu, smaru i oleju, zanieczyszczeń nawarstwionych, wielomiesięcznych. Gruntownie doczyszczamy powierzchnie w mocno obciążonych pracą miejscach, a także czyścimy trudno dostępne powierzchnie, które nie sposób oczyścić bez sprzętu pecjalistycznego.

Czyścimy zarówno powierzchnie płaskie, pionowe oraz sufity. Nie straszne są nam urządzenia, kanały wentylacyjne i elementy delikatne – jak okna, ramy, delikatne powierzchnie wrażliwe na wysokie temperatury lub ciśnienie.

Czego możesz oczekiwać od profesjonalnego serwisu sprzątającego hale

Największym atutem naszej firmy jest profesjonalny zespół. Ci ludzie doradzą:

 • jakimi środkami i metodami należy oczyszczać powierzchnie,
 • jak często powinno się dokonywać konserwacji,
 • zwrócą uwagę na wrażliwe elementy powierzchni,

Jakie czynności wchodzą w zakres sprzątania hal i magazynów?

Czynności, które wchodzą w skład sprzątania hal i magazynów mogą się różnić w zależności od obiektu, który będziemy obsługiwać. Zawsze wraz z Klientem określamy szczegółowy zakres prac i harmonogram.

Krótka lista często czyszczonych powierzchni:

 • sprzątanie hal produkcyjnych z wielowarstwowych osadów
 • gruntowne czyszczenie posadzek i ich impregnacja
 • mycie okien i przeszkleń
 • mycie ścian, odkurzanie sufitów oraz oczyszczanie wyposażenia hal produkcyjnych
 • sprzątanie biur znajdujących się niedaleko hali

Większość firm wymaga gruntownego oczyszczania posadzek, usuwania kurzu osiadłego na urządzeniach i elementach podwieszanych. Oczyszczane są trudno dostępne miejsca.

W niektórych przypadkach czyścimy powierzchnie urządzeń z osadów sadzy, różnych ciężkich oparów. Usuwamy także warstwy kurzu utrwalonego, związanego z innymi czynnikami szkodliwymi.

Dzięki tym zabiegom hala będzie wyglądała i pachniała świeżo, prawie jak nowa.

Do kogo skierowana jest nasza oferta sprzątania hal produkcyjnych i magazynów?

Ofertę kierujemy do przedsiębiorstw którym zależy nie tylko na BHP, ale też na zmniejszeniu kosztów związanych z naprawą zużytych struktur przemysłowych.

Jak wiadomo, wszystkie elementy obciążone rozmaitymi zanieczyszczeniami szybko tracą właściwości ochronne materiałów budowlanych. Z czasem może dojść do korozji, pojawienia się pleśni, albo przynajmniej odbarwienia.

Nasza praca polega na zapobieganiu niepożądanym efektom długoterminowym, tak aby instalacja posłużyła jak najdłużej.

Dlaczego czyszczenie jest konieczne w halach przemysłowych?

Hale przemysłowe to często duże przestrzenie, które wymagają regularnego sprzątania i cyklicznego czyszczenia gruntowego.

Problemem jest po prostu to, że zbierające się brud, kurz, woda, sole mineralne czy inne czynniki mogą powodować szereg problemów. Przyczyniają się do degeneracji struktur materiałowych, co przekłada się np. na obniżenie siły nośnej lub zwiększenia tarcia urządzeń.

Oprócz tego ważne jest, aby utrzymać przestrzeń w czystości, ponieważ sprawi to, że środowisko pracy będzie nie tylko przyjemniejsze dla wszystkich, ale też bezpieczniejsze. Warto podkreślić, że wentylacja pochłania i przenosi zanieczyszczenia lotne z różnych pomieszczeń, co może przyczyniać się do chorób pracowników.

Czysta atmosfera jest także jednym z elementów który sprawi, że ludzie będą bardziej zmotywowani do dobrego wykonywania swojej pracy.

Co więcej, regularna konserwacja pomaga w obniżeniu kosztów, bo pozwala zidentyfikować potencjalne problemy strukturalne materiałów i urządzeń w zaczątku degradacji.

Przemysłowe urządzenia do czyszczenia hal — wybór odpowiedniego dla Twoich potrzeb

Sprzęt do czyszczenia hal przemysłowych jest potrzebny z wielu różnych powodów. Niektóre z nich to utrzymanie czystego środowiska pracy, zmniejszenie ryzyka wypadków i urazów oraz przestrzeganie przepisów sanitarnych.

Obecnie na rynku dostępnych jest wiele różnych rodzajów urządzeń do czyszczenia hal przemysłowych. Rodzaj, który wybierzesz, będzie zależał od wielkości obiektu, budżetu i rodzaju powierzchni, którą chcesz na bieżąco sprzątać.

Dostępne rodzaje urządzeń do sprzątania hal przemysłowych obejmują:

 • Systemy próżniowe
 • Szorowarki
 • Suszarki
 • Polerki do podłóg
 • Zamiatarki

Do tego dochodzą cykliczne prace specjalistyczne, wykonywane droższymi maszynami, których nie trzeba mieć na stanie hali. Możesz zlecić takie usługi nam. Gruntowne doczyszczanie polega na dokładnym oczyszczaniu posadzki, uzupełnianiu w niej ubytków jeśli się pojawią i nakładaniu warstwy ochronnej. Wysokiej klasy tego rodzaju usługami będzie polimeryzacja wykładzin przemysłowych – zwiększająca sprężystość powierzchni, odporność na uderzenia, tarcie i jednocześnie zmniejszająca poślizg butów. Wszystko to przy zachowaniu dobrego, błyszczącego efektu wizualnego.

Drugim często zlecanym nam zadaniem jest dogłębne czyszczenie betonu i gruntowne oczyszczanie posadzek kamiennych

Wskazówki i porady dotyczące czyszczenia hal przemysłowych (w Warszawie i okolicach)

Hale przemysłowe to często miejsca zanieczyszczane z uwagi na lotne elementy różnych surowców. Obecnie na szczęście ciągi higieniczne są lepiej opracowywane, niż jeszcze 20 lat temu. Dzięki temu zanieczyszczeniu ulega znacznie mniejsza powierzchnia.

Wymagana od nas praca konserwacyjna dotyczy głównie czyszczenia trudno dostępnych powierzchni, zwykle z silnych zabrudzeń.

Najczęściej czyścimy ściany i elementy sufitowe. Warto zatem zabezpieczać je dodatkowymi warstwami pochłaniającymi zanieczyszczenia. Jeśli zaś nie chcecie Państwo tego robić, należy zlecić mycie obiektu i ustalić z wykonawcą szczegółowy zakres prac.

Należy też pamiętać, aby cały sprzęt sprzątający był odpowiednio przechowywany, zabezpieczony przed osobami niewykwalifikowanymi, a także regularnie czyszczony.

Sprzątanie hal produkcyjnych jest zadaniem pracochłonnym, wymagającym dokładności. Dlatego personel sprzątający powinien dysponować odpowiednio dużą ilością czasu i dobrym, ergonomicznym sprzętem. Prace czyszczące powinny być nadzorowane przez kierownika komórki.

Bardzo ważne jest również o zastosowanie się do przepisów bhp i ppoż. Każde kompleksowe sprzątanie hal lub magazynów wymaga utrzymania drożności dróg pożarowych. Z tego powodu czasem rozbijamy pracę na czynniki pierwsze.

Referencje od niektórych z naszych klientów znajdziesz na naszej mapie Google maps.

https://www.google.com/maps/embed?pb=!1m14!1m8!1m3!1d2462218.159600473!2d19.0012455!3d52.9392472!3m2!1i1024!2i768!4f13.1!3m3!1m2!1s0x0%3A0x3687556b3f072f40!2sMycie%20Elewacji%20SCO-CLEAN%20Up%20oddzia%C5%82%20Bydgoszcz!5e0!3m2!1spl!2spl!4v1643798335339!5m2!1spl!2spl

Doradzimy profesjonalne i ekologiczne środki, ustalimy wstępną cenę.

kompleksowe czyszczenie hal produkcyjnych

Czyszczenie hal produkcyjnych

Czyszczenie hali produkcyjnej jest kompleksowym zadaniem i przed podjęciem pracy z reguły przeprowadzamy audyt całej powierzchni, która ma być poddana czyszczeniu. To pozwala nam ustalić harmonogram prac, a także ustalić ostateczną cenę realizacji. Technologie stosowane podczas całego procesu są determinowane zabrudzeniami i innymi specyficznymi dla…

Czyszczenie hal produkcyjnych

Czyszczenie hali produkcyjnej jest kompleksowym zadaniem i przed podjęciem pracy z reguły przeprowadzamy audyt całej powierzchni, która ma być poddana czyszczeniu. To pozwala nam ustalić harmonogram prac, a także ustalić ostateczną cenę realizacji. Technologie stosowane podczas całego procesu są determinowane zabrudzeniami i innymi specyficznymi dla…