Akrylowanie powierzchni pcv,
Konserwacja linoleum

Oferujemy usługi zabezpieczające powierzchnie, a zarazem nadające im estetyczny wygląd.

Akrylowanie powierzchni pcv polega na zabezpieczeniu podłogi warstwą polimerową. Proces chroni przed uszkodzeniami mechanicznymi podczas normalnego użytkowania i podwyższa walory estetyczne.

Konserwacja linoleum również polega na zastosowaniu polimerów, dzięki czemu uzyskujemy podobny rezultat do akrylowania.

Obie metody, stosowane zależnie od powierzchni, dają długi efekt użytkowania podłóg, bez zbędnych zabiegów naprawczych i konieczności łatania kawałków schodzonej wykładziny.

Realizujemy zlecenia w całej Polsce zarówno na małej, jak i dużej powierzchni

Konserwacja powierzchni

Zabezpieczenie powierzchni warstwą polimerową:

  • chroni przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz uszkodzeniami związanymi z poruszaniem się ludzi i maszyn
  • podwyższa walory estetyczne

Do wskazanej przez Państwa powierzchni oraz specyfiki obiektu dobieramy stosowne polimery. Wybór jest zależny od używanych na co dzień środków myjących / dezynfekujących, natężenia ruchu, nacisków na powierzchnie.

Akrylowanie powierzchni poprzedzone jest doczyszczaniem powierzchni. Oprócz tego w procesie występują etapy neutralizacji i suszenia. W celu zwiększenia trwałości powierzchni polimeru w końcowym etapie stosuje się polerowanie - utwardzanie. Polimery nałożone na czystą powierzchnie spełniają swoje zadanie przez dłuższy czas i minimalizują konieczność naprawy podłogi.

W zakres usług akrylowania wchodzi również czyszczenie i nabłyszczanie podłóg PCV pokrytych warstwą PUR - posadzka pokryta tą warstwą nie utrzymuje polimeru na powierzchni jeśli nie zostanie odpowiednio przygotowana. Już po krótkim czasie użytkowania podłogi polimer jest roznoszony, a na powierzchni pozostaje nieatrakcyjny biały nalot (złuszczony polimer).

Proces konserwacji powierzchni linoleum składa się z czterech etapów; doczyszczania, neutralizacji, impregnacji i akrylowania. Stosowane środki są odpowiednio dobrane do tego rodzaju powierzchni. Taka metoda daje długi efekt użytkowania podłóg, bez zbędnych zabiegów naprawczych. W celu zwiększenia trwałości powierzchni polimeru w końcowym etapie stosuje się polerowanie, czyli utwardzanie.

Więcej informacji w poszczególnych działach:

Akrylowanie powierzchni PCV Konserwacja powierzchni linoleum

CENNIK USŁUG

*Cennik podany na stronie internetowej nie jest ostateczną ceną wykonania usługi. Jest ceną poglądową.
Dokładną wycenę przedstawiamy po oględzinach obiektu i doprecyzowaniu zakresu prac.

Minimum logistyczne naszych usług wynosi ok. 350 zł

Doradzimy profesjonalne i ekologiczne środki, ustalimy wstępną cenę.