czyszczenie dachow

Oferujemy czyszczenie dachów wykonanych z różnych materiałów, zaprojektowanych z różnym kątem nachylenia.

Podejmujemy się czyszczenia dachów domów jednorodzinnych, a także wszystkich większych obiektów – bliźniaków, kamienic, posiadłości, budynków użyteczności publicznej, handlowych, biurowców, obiektów przemysłowych.

Czystość dachu przekłada się na atrakcyjny wygląd całego budynku, a także realizuje funkcje ochronne. Przede wszystkim zmniejsza zawilgocenie ścian okien, pozwala lepiej odprowadzać wodę deszczową, a także zmniejsza przylegania śniegu, co podczas dużych opadów może zredukować jego ciężar.

Czyszczenie dachów wycena

Podczas wyceny czyszczenia dachów bierzemy pod uwagę wiele różnych czynników i z tego powodu wysyłamy indywidualne wyceny. Cennik który wcześniej mieliśmy na stronie internetowej postanowiliśmy usunąć bo wprowadzał Klientów w błąd.

Zależy nam aby dach oczyścić skutecznie i sprawnie.

Aby uzyskać wycenę prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Będziemy mogli wtedy ustalić szczegóły zlecenia i przesłać ofertę.

Kontakt
726 720 477
biuro@sco-cleanup.pl

Informacje potrzebne do sporządzenia wyceny mają znaczenie w oszacowaniu efektywności kosztowej.

Średnia cena czyszczenia dachu wynosi 65 zł netto za


Elementy wyceny czyszczenia dachu

Jakie są kluczowe czynniki brane pod uwagę podczas czyszczenia dachów

Pierwsze cztery najważniejsze dotyczą tego:

  • Jaki jest rodzaj pokrycia dachowego
  • Jaki jest kąt nachylenia dachu
  • Jaka jest cała konstrukcja
  • Jaka jest wielkość połaci dachowej

Następnie skupiamy się na warunkach pracy, które mocno determinują cenę ze względu na dostęp sprzętu czy zabezpieczenie pracy.

Pod uwagę bierzemy:

  • Czy można wykorzystać szczotki teleskopowe do mycia dachu
  • Czy istnieje możliwość podjazdu pod budynek i ustawienie podnośnika
  • Czy ewentualnie można postawić rusztowanie
  • A także, czy pracę można wykonać chodząc po dachu i jeśli tak, to w jakim stopniu należy zabezpieczyć pracowników
  • Ważny jest również system odprowadzania wody z dachu – to gdzie jest podłączony i jak będziemy mogli z niego skorzystać

Podczas czyszczenia dachu bierzemy pod uwagę rodzaje zabrudzeń – ich intensywność, a także czas od ostatniego mycia. Spośród zabrudzeń należy wskazać: glony, brud, kurz, sadzę, ewentualnie zanieczyszczenia pobudowane (po remoncie)

Na ostateczną cenę wpływa również to jakie urządzenia zamontowano na dachu i w jaki sposób należy się z nimi obchodzić. Mogą to być na przykład anteny satelitarne, wiatraki, agregatory prądotwórcze, banery, reklamy, klimatyzatory, panele fotowoltaiczne (które również możemy umyć).

Doradzimy profesjonalne i ekologiczne środki, ustalimy wstępną cenę.

mycie i czyszczenie dachów

Mycie dachów

Mycie, czyszczenie dachu to zabieg do którego podchodzi się indywidualnie z uwagi na uwarunkowania. Są one zróżnicowane, i podczas wyceny pytamy o poniższe elementy: jaki jest rodzaj pokrycia dachowego, jaki jest kąt nachylenia dachu, jaka jest konstrukcja dachu, w jakim otoczeniu będziemy pracować – czy…

Mycie dachów

Mycie, czyszczenie dachu to zabieg do którego podchodzi się indywidualnie z uwagi na uwarunkowania. Są one zróżnicowane, i podczas wyceny pytamy o poniższe elementy: jaki jest rodzaj pokrycia dachowego, jaki jest kąt nachylenia dachu, jaka jest konstrukcja dachu, w jakim otoczeniu będziemy pracować – czy…