Czyszczenie kostki brukowej Lublin

czyszczenie kostki brukowej Lublin

Oferujemy mycie kostki brukowej w Lublinie, okolicach miasta i na terenie całego województwa.

Zadzwoń: 726 720 477

Poproś o bezpłatną wycenę (e-mail)

Doradzimy profesjonalne i ekologiczne środki, ustalimy wstępną cenę.

Kostka brukowa stale się brudzi, za co odpowiedzialne są spaliny, kurz, a także wilgotność. Jeżeli obok kostki znajduje się zieleń stosunkowo szybko dochodzi do zarośnięcia kostki mchem. Z tego powodu regularne czyszczenie kostki brukowej stało się ważnym zabiegiem na posesjach prywatnych, czy w okolicach budynków firmowych i galerii Lublina.

Czyszczenie kostki brukowej zalecamy głównie po zimie. Sól stosowana do roztapiania śniegu ma właściwości żrące i może się utrzymywać na powierzchni kostki nawet przez kilka lat. Z tego powodu wiosną mamy najwięcej zleceń na usługi czyszczenia.

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem mycia kostki brukowej w okolicach Lublina.

Ostateczną cenę ustalamy na miejscu zlecenia, natomiast przez telefon będziemy w stanie udzielić Państwu dokładniejszej oceny sytuacji.

Mycie Kostki Brukowej Lubelskie

Prace wykonujemy na terenie całego województwa lubelskiego, nie ukrywamy jednak, że w Lublinie mamy najwięcej zleceń. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Nasza firma realizuje zlecenia na terenie całej Polski. Zależnie od skali zlecenia pobieramy opłatę za transport sprzętu.

Doradzimy profesjonalne i ekologiczne środki, ustalimy wstępną cenę.

Przepraszamy, nie udało się znaleźć żadnych artykułów. Spróbuj wpisać inne hasło lub przejdź do strony głównej.