Mycie kostki brukowej cennik

kostka brukowa cennik

Cennik mycia kostki brukowej

W poniższym cenniku możesz wykalkulować cenę mycia kostki brukowej. Ostateczna cena może się jednak różnić od podanej przez kalkulator, zależnie od siły zabrudzeń. O szczegółach wyceny piszemy poniżej.

Przed rozpoczęciem pracy ustalimy cenę całego zlecenia.

Zapraszamy do kontaktu aby omówić szczegóły

Zadzwoń: 726 720 477

 

Metody mycia kostki, jakie stosujemy:

Istotne elementy wyceny mycia kostki brukowej

Wycena w powyższym cenniku nie jest tak dokładna, jak ta, której udzielamy na miejscu lub po omówieniu szczegółów. Niektóre detale mogą znacząco zaważyć na czasie realizacji usługi oraz na kosztach wykorzystanego sprzętu i środków. Z tych powodów, cena za metr kwadratowy mycia kostki brukowej jest uśredniona.

Oczywiście przed rozpoczęciem pracy zawsze poinformujemy, ile będzie kosztować całość.

 

Jakie czynniki wpływają na wyższą cenę mycia kostki brukowej

Trudniejsze z pewnością będą różnego rodzaju silne zanieczyszczenia – organiczne lub nieorganiczne.

Do tych pierwszych zaliczamy mchy i porosty, które powstają głównie w okolicach bujnej roślinności.

Zanieczyszczenie pochodzenia nieorganicznego wynikają głównie z prowadzonych prac – budowlanych, napraw, czy remontów.

Odnośnie pobudowanego czyszczenia  kostki powiemy w skrócie tyle, że jest to najbardziej wymagająca praca, w której często wykorzystujemy urządzenie myjące z jednoczesnym odsysaniem nieczystości. Więcej na temat pobudowanego czyszczenia kostki brukowej przeczytasz w tym tekście.

Czyszczenie pobudowane – cennik

 

Jak pewnie się domyślasz, często zdarza się nam wykonywać kompleksowe prace. Jednym z częstych zleceń jest jednoczesne mycie elewacji oraz mycie kostki

Kompleksowa usługa mycia elewacji i kostki brukowej

 

W przypadku innych zanieczyszczeń powstałych przy domowych naprawach lub remontach stosujemy odpowiednie środki, dostosowane do napotkanych zanieczyszczeń. Często wymagane jest usuwanie tłustych plam oleju, pozostałości smarów, czy farb.

 

Znaczenie ma też stan techniczny kostki brukowej

Nie ukrywamy, że cena mycia kostki brukowej zależy także od samego stanu technicznego kostki. Jeżeli kostka jest impregnowana, nasza praca jest prosta i zazwyczaj cena usługi jest minimalna.

W przypadku bardziej uszkodzonej kostki mogą pojawić się miejscowe trudności. Wtedy dokładne mycie zajmuje więcej czasu.

W przypadku silnych zabrudzeń stosujemy piaskowanie, aby odnowić strukturę materiału.

 

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego

co pozwala przede wszystkim najszybciej dokonać oceny Twoich potrzeb i szybko ustalić szczegóły.

Doradzimy profesjonalne i ekologiczne środki, ustalimy wstępną cenę.

mycie kostki brukowej Toruń SCO CLEAN UP

Czyszczenie kostki brukowej Toruń i okolice

Czyszczenie kostki brukowej w Toruniu i okolicach to jedna z najczęściej zamawianych u nas usług. Specjalizujemy się w myciu i czyszczeniu powierzchni płaskich oraz pionowych. Naszą specjalizacją jest czyszczenie specjalistyczne, to znaczy takie, które pozwala usunąć trudne, wieloletnie zabrudzenia, abyście Państwo mogli z powodzeniem dokonywać…

renowacja kostki brukowej

Renowacja kostki brukowej

Renowacja powierzchni kostki brukowej wymaga pieczołowitej pracy na każdym jej odcinku. Zależnie od intensywności zabrudzeń jesteśmy w stanie umyć całą powierzchnię jednym urządzeniem, albo korzystamy z wielu metod i różnego sprzętu. W poniższych punktach opisujemy same trudne zanieczyszczenia, z którymi trudno jest sobie poradzić bez…

pytania i odpowiedzi

Częste pytania i nasze odpowiedzi – jak działamy SCO CLEAN UP

Dlaczego warto czyścic elewacje Od tego pytania chcemy zacząć , bo wiele osób  zadaje je w trakcie rozmowy. To może oznaczać, że słyszeliście Państwo o tego typu usługach, ale nie macie do nich przekonania. Nic dziwnego, w końcu to kolejne koszty. O atutach mycia i…