Czyszczenie kostki brukowej Poznań

czyszczenie kostki brukowej poznan

Oferujemy czyszczenie i mycie kostki brukowej w Poznaniu i okolicach.

Oferta obejmuje czyszczenie rozmaitych zabrudzeń – wieloletniego brudu osadów roślinnych, glonów, wykwitów wapiennych, usuwania rdzy, trudnych zabrudzeń ze smaru, oleju i innych.

Nasze usługi są odpowiednie do oczyszczania dużych powierzchni kostki, ale nie jest problemem oczyszczanie kostki w obrębie posesji prywatnej.

Obok samej kostki brukowej czyścimy schody i murki, a także szerzej elewacje i inne elementy.

Cennik mycia kostki brukowej – Poznań

 Jeżeli znacie Państwo metraż powierzchni do umycia, możecie wyliczyć przybliżoną cenę usługi. Miejscowe doczyszczanie trudnych zabrudzeń jest droższe i liczymy je osobno.

Jeżeli chcecie poznać dokładną wycenę zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Niektóre zlecenia wyceniamy dokładnie po oględzinach na miejscu.

Potrzebujesz dokładnej wyceny – zapraszamy do kontaktu.

Ustalamy wspólny harmonogram prac, dopasowany do potrzeb Klienta. Umowa obejmuje zakres realizacji we wskazanej cenie.

Stosujemy dwie metody mycia kostki, zależnie od materiału i rodzaju zabrudzeń:

Mycie z pomocą myjki wysokociśnieniowej – z opcją zmiennego ciśnienia odpowiedniego do różnych materiałów. Aby dotrzeć w trudno dostępne miejsca stosowane są rozmaite dysze myjki.

Kolejne stosowane przez nas urządzenie pozwala jednocześnie myć, szorować i odsysać zanieczyszczenia. Posiada dużą moc czyszczącą, szczególnie do kamienia z wielowarstwowym zabrudzeniem w porach materiału. Myjka odsysa wodę, dzięki czemu można ją stosować wewnątrz budynków i na tarasach. Jest także skuteczna do czyszczenia schodów kamiennych.

Mycie kostki brukowej jest bezinwazyjne dla materiałów i roślinności.

Przeważnie nie stosujemy chemii do mycia kostki brukowej – czynniki myjące, jak woda, ciśnienie, tarcie padów szorujących pozwalają usunąć wszystkie widoczne zanieczyszczenia. W przypadku wieloletnich zabrudzeń strukturalnych potrzebne są z reguły detergenty. O ile to możliwe, korzystamy z ekologicznych środków.

Zamów czyszczenie kostki brukowej Poznań – Zadzwoń lub napisz do nas.

Co warto wiedzieć na temat mycia kostki brukowej:

Jak umyć trudne plamy oleju z kostki brukowej

Osoby chcące doczyścić trudne zabrudzenia na kostce brukowej często sięgają po niesprawdzone przez siebie środki chemiczne. Może to być ryzykowne szczególnie w przypadku starszych materiałów budowlanych. Usługi profesjonalne są pod tym kątem lepsze, bo w przypadku ryzyka uszkodzenia powierzchni jesteście Państwo o tym informowani.
Plamy pochodzenia ropopochodnego, tłuszczowe, olejowe są usuwane z pomocą silnych detergentów. Zwykle nie zalecamy czyścić jedynie tych mocno zanieczyszczonych miejsc, bo różnica czystości jest znaczna. Kostka brukowa wymaga całościowego podejścia.

Jaki sprzęt do mycia kostki wykorzystać

Urządzenia profesjonalne, stosowane podczas realizacji usług są przeważnie niedostępne na rynku konsumenckim. Uzyskujemy dzięki nim wyższą skuteczność roboczą, a także zmniejszamy ryzyko uszkodzenia powierzchni.

Ile kosztuje mycie kostki brukowej (jaka cena?)

Cennik zależny jest od metrażu, stanu zanieczyszczeń, a także od miejscowych silnych zabrudzeń. W przypadku utrudnionego dostępu praca może się wydłużyć, co także zwiększa cenę.

Ile czasu zajmuje wykonanie usługi

Czyszczenie kostki brukowej zwykle wykonujemy w jeden dzień roboczy. Jeżeli powierzchnia jest większa ustalamy odpowiedni harmonogram.

Doradzimy profesjonalne i ekologiczne środki, ustalimy wstępną cenę.

Mycie elewacji Poznań

Mycie Elewacji w Poznaniu i okolicach

Oferujemy usługi kompleksowego mycia elewacji  wykonanych z różnych materiałów Szklanych Kamiennych Metalowych stalowych Tynkowych Płyt panelowych Ceglanych i innych Oferta obejmuje dokładne czyszczenie  elewacji z wieloletnich trudnych zabrudzeń do 28 metrów wysokości z poziomu gruntu. W przypadku podwyższenia  możliwa jest praca wyższym pułapie. Cennik usług mycia…

Mycie Elewacji w Poznaniu i okolicach

Oferujemy usługi kompleksowego mycia elewacji  wykonanych z różnych materiałów Szklanych Kamiennych Metalowych stalowych Tynkowych Płyt panelowych Ceglanych i innych Oferta obejmuje dokładne czyszczenie  elewacji z wieloletnich trudnych zabrudzeń do 28 metrów wysokości z poziomu gruntu. W przypadku podwyższenia  możliwa jest praca wyższym pułapie. Cennik usług mycia…