Doczyszczanie ścian z zacieków betonu i mycie bram

Doczyszczanie ścian z zacieków betonu

Oferujemy mycie pomieszczeń technicznych, hal, garaży oraz warsztatów, w których powszechnymi materiałami jest beton i stal (lub aluminium).

Na filmie prezentujemy efekty mycia bramy oraz betonu z nieatrakcyjny zacieków, zanieczyszczeń organicznych i osadu brudu.

Usługa pozwala usunąć wieloletnie zanieczyszczenia w trudno dostępnych miejscach, których nie sposób doczyścić ręcznymi metodami. Nasze specjalistyczne wyposażenie pozwala kompleksowo umyć wszystkie powierzchnie pionowe i poziome w firmie.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego aby zapoznać się z ofertą i ustalić stosowne działanie. Jesteśmy w stanie doradzić państwu odpowiednie metody i przesłać korzystną ofertę.

☏ 726 720 477

✉ biuro@sco-cleanup.pl

Oczyszczenie tego typu powierzchni ile tylko sprzyja estetyce. Najważniejsze jest odświeżanie materiałów budowlanych, które nie tracą swoich właściwości pod naporem różnego rodzaju czynników zewnętrznych (brudu, osadzającej się roślinności itd.)

Zapraszamy do kontaktu również jeżeli zamierzacie państwo złożyć bardziej kompleksową ofertę na mycie przestrzeni firmowej.

Zlecenia realizujemy w całej Polsce.

Doradzimy profesjonalne i ekologiczne środki, ustalimy wstępną cenę.

Przepraszamy, nie udało się znaleźć żadnych artykułów. Spróbuj wpisać inne hasło lub przejdź do strony głównej.

Przepraszamy, nie udało się znaleźć żadnych artykułów. Spróbuj wpisać inne hasło lub przejdź do strony głównej.