Maszynowe czyszczenie posadzek – Cennik

maszynowe doczyszczanie posadzek SCO CLEAN UP

Oferujemy maszynowe czyszczenie posadzek na różnego rodzaju powierzchniach. To usługa specjalistyczna, która nie tylko usuwa ciężkie zabrudzenia, ale też konserwuje posadzkę.

Są to usługi przeznaczone do dużych powierzchni. Od razu musimy zaznaczyć, że nie są kierowane jedynie do przedsiębiorstw, zakładów produkcyjnych i hal magazynowych.

Zakres zastosowania czyszczenia maszynowego jest bardzo duży:

Od pomieszczeń w których przyjmujemy klientów, salonów sprzedaży, przestrzeni biurowych, na korytarzach, w holach, w przestrzeniach handlowych i przemysłowych.

Z usługi skorzystają również wszystkie podmioty, które w obrębie swoich budynków mają przestrzeń dekoracyjną.

Oferta czyszczenia maszynowego obejmuje:

  • Krystalizację podłóg kamiennych – z kamienia naturalnego
  • Doczyszczanie Gresu, Terakoty
  • Doczyszczanie i Akrylowanie posadzek PCV
  • Czyszczenie fug
  • Maszynowe pranie dywanów i wykładzin
  • Doczyszczanie podłóg przemysłowych
  • Doczyszczanie paneli

Cennik czyszczenia maszynowego

Jakie są atuty akrylowania lub krystalizacji posadzki

Nie chcemy zasypywać Państwa oczywistymi komentarzami dotyczącymi oczyszczania. Warto jedynie powiedzieć, że czyszczenie specjalistyczne pozwala usuwać głębokie zabrudzenia z wielu materiałów, co jest konieczne do dalszej impregnacji.

Głównym walorem przedstawionych tutaj usług jest konserwacja powierzchni.

Warstwa polimerów nałożona na posadzkę PCV nadaje jej właściwości ochronne przed zarysowaniami, ciężarem, rozmaitymi płynami – w tym nawet trudnymi do usunięcia olejami, czy krwią. Z tych powodów jest to posadzka wybierana do rozmaitych miejsc pracy o utrudnionych warunkach.

Akrylowanie posadzek PCV ma również inne plusy, o których szerzej pisaliśmy w podkreślonym odnośniku.

Podobnie jest z betonem stosowanym w przemyśle. Beton poddany jest szlifowaniu, co zamyka jego pory. Na to nakładana jest warstwa ochronna, która zabezpiecza go przed przylepnymi zanieczyszczeniami.

Podobną techniką do szlifowania betonu, będzie krystalizacja bardziej szlachetnych posadzek kamiennych – z marmumu, gresu, terakoty.

Wszystkie one są dobrze zabezpieczone przed działaniem wody, soli (o mocno degradującym działaniu), a także wnikaniem brudu w pory kamienia.

Krystalizacja nie tylko odnawia kamień wizualnie, ale też nadaje mu atrakcyjny połysk, zabezpiecza go i ułatwia codzienne sprzątanie.

Przykłady zastosowania czyszczenia maszynowego można mnożyć. Zapraszamy do kontaktu abyście mogli Państwo zapoznać się ze szczegółami usługi, a także ustalić odpowiednie dla Was terminy realizacji.

Doradzimy profesjonalne i ekologiczne środki, ustalimy wstępną cenę.

Czyszczenie posadzek Gdańsk

Mycie i czyszczenie posadzek – Gdańsk

Oferujemy specjalistyczne czyszczenie posadzek różnego rodzaju na terenie Gdańska, powiatu Gdańskiego i szerzej województwa. Z uwagi na liczne posiadane urządzenia oraz wyszkolony personel realizujemy szereg usług dostosowanych do potrzeb klientów. Jeżeli nie znajdziecie Państwo w naszym katalogu poszukiwanej usługi zachęcamy do kontaktu. Doczyszczanie posadzek Gdańsk…

konserwacja powierzchni hal sportowych

Polimeryzacja posadzek hal sportowych

W obrębie utrzymania obiektów sportowych należy brać pod uwagę czystość i cykliczną konserwację  nawierzchni. Najbardziej newralgicznym oraz najdroższym elementem tego procesu będzie dbanie o jakość posadzki hali sportowej lub poszczególnych sal, na których intensywnie uprawia się sporty drużynowe. Halówka, piłka ręczna, siatkówka, badminton, a nawet…

renowacja posadzek

Renowacja posadzek – oferta i cennik

Z pomocą innowacyjnych rozwiązań świadczymy usługi renowacji posadzek. Nasz sposób działania charakteryzuje: indywidualny dobór metod do powierzchni praca według przyjętego harmonogramu doradztwo w zakresie doboru metod i środków konserwacji dokładność podczas pracy (nie mieliśmy jeszcze ani jednej reklamacji!) Realizujemy zlecenia na terenie całego kraju. W…

Maszynowe mycie podłóg Cennik usług

Maszynowe mycie posadzek oferujemy na terenie całej Polski. Wspólnie planujemy harmonogram realizacji zlecenia w dniach i godzinach dogodnych dla Państwa. Wyceny dokonujemy indywidualnie po audycie powierzchni i ustaleniu szczegółów pracy. Orientacyjne ceny znajdziecie Państwo w cenniku poniżej. Wykorzystanie maszyn do mycia podłóg i posadzek jest…

Czyszczenie posadzek Warszawa – Oferta i Cennik

Czyste i zadbane podłogi mają nie tylko walor estetyczny dla naszych gości i klientów, ale też zwiększają bezpieczeństwo i ułatwiają pracę w budynku. Oczyszczona podłoga, taka, na którą naniesiono warstwę polimeru ma lepszą sprężystość i przyczepność. Jest odporna na działanie detergentów, wody i zanieczyszczeń nanoszonych…

Polimeryzacja wykładzin PCV

Usługa polega na gruntownym myciu i polimeryzacji elastycznych wykładzin podłogowych PCV. Tego typu posadzki stają się coraz bardziej popularne ze względu na atrakcyjne wzory i koszt założenia oraz utrzymania posadzki. Niebagatelnym czynnikiem jest również łatwość w utrzymaniu czystości. Elastyczne wykładziny podłogowe nadają się do maszynowego…