Mycie witryn sklepowych, salonów firmowych i innych przeszkleń – oferta i cennik

Realizujemy usługi mycia witryn sklepowych zarówno dla obiektów wielkopowierzchniowych, jak i sklepów o mniejszych powierzchniach.

Prace realizujemy w wyznaczonym terminie, zgodnie z ustaleniami.

Dysponujemy nowoczesną technologią, dzięki czemu mycie jest nieszkodliwe dla szkła i wrażliwych ram okiennych – także drewnianych.

Dzięki stałym zleceniom nasza firma rozwija się z roku na rok. Dołącz do grona zadowolonych Klientów i otrzymaj korzystniejsze warunki podczas kolejnej usługi.

Zapraszamy do kontaktu:

tel: 726 720 477

e-mail: biuro@sco-cleanup.pl

Jak przebiega proces mycia witryn

Zasadniczym rozróżnieniem jest wysokość witryn które będą myte.

Jeśli mają do 3.5 metra wysokości usługa mycia całości będzie tańsza o ok. 12 %

Wyższa cena realizacji na wysokości wymaga od nas dłuższej pracy na każdym metrze kwadratowym. Będziemy też potrzebowali większej przestrzeni, aby rozstawić urządzenia teleskopowe.

Na czym polega metoda nieinwazyjnego mycia witryn sklepowych

Wysokie ciśnienie nie wchodzi w grę podczas czyszczenia elewacji szklanej. Złe potraktowanie szyb może doprowadzić do porysowania ich powierzchni, przez co z czasem będą zbierać większą ilość brudu i przybierać wygląd jakby zmatowionych.

Sensowną techniką jest stosowanie szczotek myjących połączonych z ciepłą demineralizowaną wodą.

Szczotki prowadzone są na teleskopowym wysięgniku, co oferuje skuteczny zasięg roboczy do 26 metrów wysokości.

Delikatne końcówki szczotki docierają we wszystkie trudno dostępne miejsca elewacji – szczególnie łączenia szyb i ram okiennych, w których zbiera się osad. Jednocześnie są nieszkodliwe dla uszczelek i elementów okien.

Takie mechaniczne szorowanie w połączeniu z wyższą temperaturą strumienia wody, przynajmniej 35 °C pozwala dokładnie oczyścić powierzchnię.

Mało tego, efekt mycia jest na tyle dobry, że z powodzeniem zmywa wieloletnie, zaschnięte i zeskorupiałe zanieczyszczenia. Metodą tą usuwamy nawet rdzę z dachów poliwęglanowych, albo sadzę z elewacji i dachówek.

W dodatku woda demineralizowana ma wysokie właściwości oczyszczające, dzięki czemu doskonale pochłania brud. Sprawia też, że po umyciu powierzchnia jest krystalicznie czysta i ma przez jakiś czas właściwości antystatyczne – nie przywiera do niech kurz i zanieczyszczenia drogowe.

Podsumowując:

Metoda mycia teleskopowego łączy bardzo efektywne mycie przeszkleń z minimalną inwazyjnością, dzięki czemu jest bezpieczna dla witryn sklepowych i elewacji szklanych.

Nie zapominajmy, że dokładność mycia zależy od doświadczenia i pieczołowitości operatora sprzętu. Nasz zespół składa się ze specjalistów ze stażem przerastających rok założenia naszej firmy (czyli 2015 r.). Po pracy zawsze weryfikujemy jakość wykonanej usługi, co przekłada się na liczne stałe zlecenia u naszych zaufanych Klientów.

Ile kosztuje usługa – cennik mycia witryn

Cena bazowa jest niezależna od miejsca wykonywania zlecenia. Jedyną różnicę stanowi koszt dojazdu, który jest różny dla różnych województw.

W poniższym kalkulatorze cen wyliczysz przybliżoną cenę wykonania usługi mycia (a także innych usług mycia okien).

Realizacje na terenie Polski – mycie witryn Warszawa, Gdańsk, Toruń, Poznań i inne miejscowości.

Jak wygląda współpraca z nami

Przez telefon omawiamy większość Twoich wymagań. Otrzymujesz też wstępną wycenę na podstawie podanego metrażu.

Na wycenę mogą wpływać rozmaite szczegóły, jak na przykład utrudniony dostęp do niektórych partii obiektu.

Z tego powodu do ostatecznej wyceny zwykle wykonujemy audyt powierzchni na miejscu.

Pracę zaczynamy w umówiony dzień, a często nawet na umówioną godzinę. Jest to termin dogodny dla Klienta. Warto zarezerwować usługę wcześniej, abyśmy mogli zarezerwować dla Ciebie miejsce w kalendarzu.

Mycie witryn sklepowych realizujemy metr po metrze, zwykle od góry i rzędami przechodzimy coraz niżej.

Dostęp do wody i większa przestrzeń pozwolą nam wykonać usługę szybciej i nieco taniej. Jeśli nie ma dostępu do wody dysponujemy własnym zbiornikiem.

Jakie obiekty obejmuje mycie witryn

  • mycie witryn sklepowych – także tych o dużym metrażu
  • mycie witryn w galeriach handlowych
  • mycie witryn w salonach firmowych, urzędach, instytucjach
  • mycie trudno dostępnych przeszkleń
  • mycie okien
  • mycie ukośnych i owalnych powierzchni szklanych

Dlaczego ceny są różne dla wysokości do 3,5 metra i powyżej?

Jest to determinowane zarówno sprzętem wykorzystywanym do mycia okien, jak i uprawnieniami pracowników. W naszej firmie wszyscy stali pracownicy mają uprawnienia do pracy na wysokości i skutecznie posługują się sprzętem.

Mycie na wyższych wysokościach jest przede wszystkim bardziej czasochłonne, co przekłada się na podniesienie ceny o ok. 12%.

Kategorie:

Doradzimy profesjonalne i ekologiczne środki, ustalimy wstępną cenę.

mycie kostki brukowej Łódź

Czyszczenie kostki brukowej Łódź – zamów usługi specjalistycznego czyszczenia

Oferujemy kompleksowe usługi czyszczenia kostki brukowej w różnych obszarach Polski, także w Łodzi. Specjalizujemy się w doczyszczaniu powierzchni z trudnych zabrudzeń, ale też dokonujemy regularnych konserwacji. Czyszczenie kostki brukowej jest jedną z najczęściej wykonywanych przez nas usług. Zobacz wstępną cenę w cenniku lub zadzwoń do…

czyszczenie kostki brukowej Gdansk Sopot Gdynia SCO CLEAN UP

Czyszczenie kostki brukowej Gdańsk, Gdynia, Sopot – usługi profesjonalne

Realizujemy usługi czyszczenia kostki brukowej w Gdańsku, Sopocie oraz Gdyni. Oferujemy kompleksowe czyszczenie powierzchni płaskich zarówno na terenach firmowych i prywatnych oraz prace czyszczenia specjalistycznego wewnątrz budynków. Myjemy i doczyszczamy powierzchnie poziome i pionowe wykonane z różnych materiałów. Nasze bogate doświadczenie i stałe inwestycje w…

czyszczenie kostki brukowej poznan

Usługi Mycia kostki brukowej – Warszawa, mazowieckie

Usługi realizujemy na obszarze całej Warszawy i znacznie szerzej – w różnych rejonach Polski. Zachęcamy do zapoznania się z kalkulatorem cen aby uzyskać szybką, wstępną wycenę. Dokładniejszych informacji udzielamy przez telefon. Zapraszamy do kontaktu. Czego dowiesz się z tego tekstu: Liczne zabrudzenia smogiem lub pyłem…

Hydropiaskowanie cegły i kamienia – Cennik

Pozostałości tynków, cementu, farb i innych materiałów budowlanych stanowią trudną warstwę do usunięcia z kostki brukowej lub posadzki za pomocą tradycyjnych metod mycia. Z pomocą przychodzi piaskowanie, które jest usługą drogą, lecz niezmiernie skuteczną w tak trudnych przypadkach. Piaskowanie może być zastosowane po skuwaniu tynków…

Mycie kostki brukowej oraz elewacji z kamienia naturalnego

Oferujemy kompleksowe mycie i czyszczenie kostki brukowej, nawet na dużych powierzchniach. Elewacje z kamienia naturalnego myjemy z pomocą teleskopów do 26 metrów i szczotek z wodą demineralizowaną w pięciostopniowej filtracji systemem IONIC. Pracę wykonujemy szybko, w dogodnym dla Państwa terminie. Nie musimy rozstawiać dźwigów i…

Renowacja kostki brukowej

Renowacja powierzchni kostki brukowej wymaga pieczołowitej pracy na każdym jej odcinku. Zależnie od intensywności zabrudzeń jesteśmy w stanie umyć całą powierzchnię jednym urządzeniem, albo korzystamy z wielu metod i różnego sprzętu. W poniższych punktach opisujemy same trudne zanieczyszczenia, których problem usuwamy podczas naszej pracy. Niestety…