Mycie witryn sklepowych, salonów firmowych i innych przeszkleń – oferta i cennik

Realizujemy usługi mycia witryn sklepowych zarówno dla obiektów wielkopowierzchniowych, jak i sklepów o mniejszych powierzchniach.

Prace realizujemy w wyznaczonym terminie, zgodnie z ustaleniami.

Dysponujemy nowoczesną technologią, dzięki czemu mycie jest nieszkodliwe dla szkła i wrażliwych ram okiennych – także drewnianych.

Dzięki stałym zleceniom nasza firma rozwija się z roku na rok. Dołącz do grona zadowolonych Klientów i otrzymaj korzystniejsze warunki podczas kolejnej usługi.

Zapraszamy do kontaktu:

tel: 726 720 477

e-mail: biuro@sco-cleanup.pl

Jak przebiega proces mycia witryn

Zasadniczym rozróżnieniem jest wysokość witryn które będą myte.

Jeśli mają do 3.5 metra wysokości usługa mycia całości będzie tańsza o ok. 12 %

Wyższa cena realizacji na wysokości wymaga od nas dłuższej pracy na każdym metrze kwadratowym. Będziemy też potrzebowali większej przestrzeni, aby rozstawić urządzenia teleskopowe.

Na czym polega metoda nieinwazyjnego mycia witryn sklepowych

Wysokie ciśnienie nie wchodzi w grę podczas czyszczenia elewacji szklanej. Złe potraktowanie szyb może doprowadzić do porysowania ich powierzchni, przez co z czasem będą zbierać większą ilość brudu i przybierać wygląd jakby zmatowionych.

Sensowną techniką jest stosowanie szczotek myjących połączonych z ciepłą demineralizowaną wodą.

Szczotki prowadzone są na teleskopowym wysięgniku, co oferuje skuteczny zasięg roboczy do 26 metrów wysokości.

Delikatne końcówki szczotki docierają we wszystkie trudno dostępne miejsca elewacji – szczególnie łączenia szyb i ram okiennych, w których zbiera się osad. Jednocześnie są nieszkodliwe dla uszczelek i elementów okien.

Takie mechaniczne szorowanie w połączeniu z wyższą temperaturą strumienia wody, przynajmniej 35 °C pozwala dokładnie oczyścić powierzchnię.

Mało tego, efekt mycia jest na tyle dobry, że z powodzeniem zmywa wieloletnie, zaschnięte i zeskorupiałe zanieczyszczenia. Metodą tą usuwamy nawet rdzę z dachów poliwęglanowych, albo sadzę z elewacji i dachówek.

W dodatku woda demineralizowana ma wysokie właściwości oczyszczające, dzięki czemu doskonale pochłania brud. Sprawia też, że po umyciu powierzchnia jest krystalicznie czysta i ma przez jakiś czas właściwości antystatyczne – nie przywiera do niech kurz i zanieczyszczenia drogowe.

Podsumowując:

Metoda mycia teleskopowego łączy bardzo efektywne mycie przeszkleń z minimalną inwazyjnością, dzięki czemu jest bezpieczna dla witryn sklepowych i elewacji szklanych.

Nie zapominajmy, że dokładność mycia zależy od doświadczenia i pieczołowitości operatora sprzętu. Nasz zespół składa się ze specjalistów ze stażem przerastających rok założenia naszej firmy (czyli 2015 r.). Po pracy zawsze weryfikujemy jakość wykonanej usługi, co przekłada się na liczne stałe zlecenia u naszych zaufanych Klientów.

Ile kosztuje usługa – cennik mycia witryn

Cena bazowa jest niezależna od miejsca wykonywania zlecenia. Jedyną różnicę stanowi koszt dojazdu, który jest różny dla różnych województw.

W poniższym kalkulatorze cen wyliczysz przybliżoną cenę wykonania usługi mycia (a także innych usług mycia okien).

Realizacje na terenie Polski – mycie witryn Warszawa, Gdańsk, Toruń, Poznań i inne miejscowości.

Jak wygląda współpraca z nami

Przez telefon omawiamy większość Twoich wymagań. Otrzymujesz też wstępną wycenę na podstawie podanego metrażu.

Na wycenę mogą wpływać rozmaite szczegóły, jak na przykład utrudniony dostęp do niektórych partii obiektu.

Z tego powodu do ostatecznej wyceny zwykle wykonujemy audyt powierzchni na miejscu.

Pracę zaczynamy w umówiony dzień, a często nawet na umówioną godzinę. Jest to termin dogodny dla Klienta. Warto zarezerwować usługę wcześniej, abyśmy mogli zarezerwować dla Ciebie miejsce w kalendarzu.

Mycie witryn sklepowych realizujemy metr po metrze, zwykle od góry i rzędami przechodzimy coraz niżej.

Dostęp do wody i większa przestrzeń pozwolą nam wykonać usługę szybciej i nieco taniej. Jeśli nie ma dostępu do wody dysponujemy własnym zbiornikiem.

Jakie obiekty obejmuje mycie witryn

  • mycie witryn sklepowych – także tych o dużym metrażu
  • mycie witryn w galeriach handlowych
  • mycie witryn w salonach firmowych, urzędach, instytucjach
  • mycie trudno dostępnych przeszkleń
  • mycie okien
  • mycie ukośnych i owalnych powierzchni szklanych

Dlaczego ceny są różne dla wysokości do 3,5 metra i powyżej?

Jest to determinowane zarówno sprzętem wykorzystywanym do mycia okien, jak i uprawnieniami pracowników. W naszej firmie wszyscy stali pracownicy mają uprawnienia do pracy na wysokości i skutecznie posługują się sprzętem.

Mycie na wyższych wysokościach jest przede wszystkim bardziej czasochłonne, co przekłada się na podniesienie ceny o ok. 12%.

Kategorie:

Doradzimy profesjonalne i ekologiczne środki, ustalimy wstępną cenę.

pranie wykladzin biurowych Poznań

Pranie dywanów i wykładzin biurowych oraz wielkopowierzchniowych Łódź – cennik

Oferujemy pranie i czyszczenie wykładzin biurowych w Łodzi oraz okolicach. Usługi realizujemy zgodnie z ustalonym terminem. Na podstawie struktury dywanów lub wykładzin dobieramy metody prania. Usuwamy trudniejsze zabrudzenia. Zapraszamy do kontaktu po więcej informacji. Zapoznaj się także z naszym poglądowym kalkulatorem cen. Co oferujemy: pranie…

Oferta sprzątania magazynów w Łodzi

Naszym klientom oferujemy pełen wachlarz usług czyszczenia specjalistycznego różnych powierzchni – zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Wykonujemy prace sprzątania doraźnego i usuwamy trudne zanieczyszczenia, w tym także ze ścian, sufitów oraz posadzek. Nasza firma wyposażona jest w nowoczesne maszyny i profesjonalny sprzęt, a także wykwalifikowany…

technologia mycia elewacji

Technologia mycia elewacji – standardy w 2023 roku

Technika mycia elewacji przeszła długą ewolucję. Okazuje się, że najskuteczniejsze są ekologiczne środki, które nie powodują uszkodzeń materiału, a jedynie usuwają brud. Spośród tych metod popularne są szczotki osadzone na kijach teleskopowych i myjące z pomocą wody demineralizowanej, wielokrotnie filtrowanej. Oczywiście jedna powierzchnia nie jest…

Czyszczenie pobudowlane – cennik usług

Od razu powiemy, że pobudowlane czyszczenie obiektów jest trudne do wycenienia, bo zależy od wielu czynników. Przeważnie posługujemy się cennikiem za metry kwadratowe powierzchni, ale cenę za metr możemy podać dopiero po oględzinach obiektu. Tej drogi niestety nie da się skrócić – dokładna wycena usługi…

Czyszczenie marmuru – usługi specjalistyczne

Oferujemy usługi czyszczenia kamienia, w tym marmuru w całej Polsce. Przybliżoną cenę możecie Państwo wyliczyć w naszym cenniku. Zasadniczo czyszczenie marmuru to dwie metody, zależnie od wielkości powierzchni: na małych powierzchniach (typu blat, nagrobek) na dużych powierzchniach – posadzki, w tym także posadzki w firmach…

Polerowanie betonu – usługi specjalistyczne

Zdobądź wstępną wycenę w 2 minuty – zadzwoń do nas lub skorzystaj z kalkulatora cen Polerowanie betonu to proces, który polega na usunięciu z posadzki matowej warstwy i na jej wyczyszczeniu. Następnie beton polerujemy przy pomocy specjalnych narzędzi diamentowych w celu uzyskania połysku. Posadzka jest…