Renowacja posadzek – oferta i cennik

renowacja posadzek

Z pomocą innowacyjnych rozwiązań świadczymy usługi renowacji posadzek. Nasz sposób działania charakteryzuje:

  • indywidualny dobór metod do powierzchni
  • praca według przyjętego harmonogramu
  • doradztwo w zakresie doboru metod i środków konserwacji
  • dokładność podczas pracy (nie mieliśmy jeszcze ani jednej reklamacji!)


Realizujemy zlecenia na terenie całego kraju.

W ramach renowacji posadzek oferujemy:

Kliknij w odnośniki, aby zobaczyć ceny i metody działania

Cena renowacji posadzek

Nasze doświadczenie w czyszczeniu i renowacji posadzek

Nasza firma istnieje kilka lat, lecz tworzą ją ludzie z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży renowacji powierzchni. Przez ostatnie lata intensywnego rozwoju zrealizowaliśmy setki projektów i nie mieliśmy jeszcze ani jednej reklamacji na wykonaną usługę.

Stale inwestujemy w sprzęt i w ludzi, aby sprostać najwyższym wymaganiom naszych klientów.

Jesteśmy wstanie zrealizować kompleksowe zlecenia renowacji posadzki w obiektach handlowych, zakładach pracy, biurowcach, budynkach użyteczności publicznej i innych miejscach. Nie wstrzymujemy się przed realizacją niewielkich zleceń wymagających czyszczenia kilku pomieszczeń.


Jakiego typu posadzki wymagają największej pracy podczas renowacji

Doraźne czyszczenie posadzek z wykorzystaniem związków powierzchniowo czynnych sprawia, że czasem materiał matowieje lub traci właściwości ochronne. To sprawia, że brud roznoszony na butach wnika w pory posadzek akrylowych, kamiennych, zanieczyszcza fugi.

Renowacja polega na usunięciu wszelkich osadów, a następnie założeniu świeżej warstwy ochronnej niezależnie od wykorzystywanego materiału. W przypadku posadzek PCV nanoszona jest warstwa polimerów, które stanowią skuteczną ochronę przed wodą, zanieczyszczeniami chemicznymi i organicznymi. Jest to warstwa ochronna, która oprócz bezpieczeństwa ruchu nadaje posadzce atrakcyjny połysk dzięki czemu podłoga wygląda jak nowa.

W pewnym sensie podobne są metody krystalizacji posadzek kamiennych. Ich renowacji dokonujemy z pomocą specjalistycznych urządzeń diamentowymi padami, które delikatnie szlifują powierzchnię kamienia. Nadają połysk i odporność na czynniki zewnętrzne.

Podczas renowacji posadzek przemysłowych, czy handlowych nie obędzie się bez maszyn, które gruntownie oczyszczają podłogi z zabrudzeń. Zależnienie od pożądanego efektu następnym krokiem będzie powleczenie posadzki warstwą akrylową, uzupełnienie ubytków, albo impregnacja specjalnymi środkami.

Największym atutem opisywanych tu metod renowacji posadzek będzie ich łatwe utrzymanie w czystości

Nowo naniesione warstwy ochronne będą sprawiały dobre wrażenie wizualne i łatwo będzie można z nich usunąć zanieczyszczenia.

Zwiększy to dokładność pracy personelu sprzątającego.

Po wykonaniu usługi rekomendujemy zaplanowanie ponownego terminu renowacji, co często przyczynia się do zmniejszenia kosztów utrzymania posadzki w czystości.

Warto podkreślić, że regularne impregnowanie posadzek zabrudzonych w niewielkim stopniu jest tańsze od usług które wymagają gruntownego doczyszczania.

Powierzchnie, które nie były czyszczone od kilku lat są z reguły nawet siedmiokrotnie droższe w czyszczeniu  w porównaniu z posadzkami czyszczonymi regularnie. Podkreślamy, że regularność jest wyliczana według natężenia ruchu i obciążeń.

Polecane usługi: krystalizacja marmuru

Doradzimy profesjonalne i ekologiczne środki, ustalimy wstępną cenę.

maszynowe doczyszczanie posadzek SCO CLEAN UP

Maszynowe czyszczenie posadzek – Cennik

Oferujemy maszynowe czyszczenie posadzek na różnego rodzaju powierzchniach. To usługa specjalistyczna, która nie tylko usuwa ciężkie zabrudzenia, ale też konserwuje posadzkę. Są to usługi przeznaczone do dużych powierzchni. Od razu musimy zaznaczyć, że nie są kierowane jedynie do przedsiębiorstw, zakładów produkcyjnych i hal magazynowych. Zakres…

konserwacja powierzchni hal sportowych

Polimeryzacja posadzek hal sportowych

W obrębie utrzymania obiektów sportowych należy brać pod uwagę czystość i cykliczną konserwację  nawierzchni. Najbardziej newralgicznym oraz najdroższym elementem tego procesu będzie dbanie o jakość posadzki hali sportowej lub poszczególnych sal, na których intensywnie uprawia się sporty drużynowe. Halówka, piłka ręczna, siatkówka, badminton, a nawet…

Maszynowe mycie podłóg SCO CLEAN UP

Maszynowe mycie podłóg Cennik usług

Maszynowe mycie posadzek oferujemy na terenie całej Polski. Wspólnie planujemy harmonogram realizacji zlecenia w dniach i godzinach dogodnych dla Państwa. Wyceny dokonujemy indywidualnie po audycie powierzchni i ustaleniu szczegółów pracy. Orientacyjne ceny znajdziecie Państwo w cenniku poniżej. Wykorzystanie maszyn do mycia podłóg i posadzek jest…