Sprzątanie hal – Poznań, wielkopolskie

mycie hal Poznan

Czyste wyposażenie i powierzchnie to niższe koszty związane z koniecznością wymiany i naprawy sprzętów. Nie wspominając już o zgodności z warunkami bhp.

Nasza firma oferuje profesjonalne czyszczenie powierzchni w warunkach dogodnych dla Klienta.

Proponujemy Państwu indywidualne i kompletne rozwiązania zgodnie z ustalonym harmonogramem. Niezawodnie i efektywnie sprzątamy hale produkcyjne od podłogi po sufit.

Realizujemy usługi sprzątania i czyszczenia specjalistycznego, któremu nie oprze się nawet stary, wielowarstwowy brud.

Dysponujemy zaawansowanym sprzętem, odpowiednim do usuwania trudnych zabrudzeń z wrażliwych miejsc, oczyszczania różnego rodzaju stali, a także trudno dostępnych powierzchni. Jeśli jest potrzeba usuwamy także wieloletni, nawarstwiony brud.

Wszystkie czynności są prowadzone zgodnie z zasadami bezpieczeństwa panującymi na obiekcie.

Szeroki wachlarz naszej oferty pozwala wykonywać nam kompleksowe czyszczenie hal produkcyjnych, przemysłowych, także w branżach wrażliwych: przetwórstwa żywności, produkcji leków, amunicji.

Zapraszamy do kontaktu – krótka rozmowa telefoniczna ułatwi Państwu wertowanie naszej oferty i pozwoli szybko przekazać Wam najważniejsze informacje

Zadzwoń: 726 720 477

e-mail: biuro@sco-cleanup.pl

Profesjonalny sprzęt pozwala kompleksowo realizować usługi sprzątające i oczyszczające w Poznaniu, Lesznie i okolicach

Nasza oferta jest kompleksowa. Sprzątanie hal produkcyjnych w Poznaniu obejmuje:

 • czyszczenie sufitów
 • odkurzanie i czyszczenie ścian, a następnie mycie ścian
 • odkurzanie i czyszczenie wyposażenia
 • odkurzanie mechaniczne hal
 • mycie elewacji wewnętrznych i zewnętrznych z różnych materiałów (blacha, szkło, tynk i inne)
 • mycie i czyszczenie podłóg z różnych materiałów – żywicznych, betonowych, lastriko. W razie potrzeby dokonujemy polerowania kamienia lub polimeryzacji wykładzin przemysłowych, posadzek elastycznych.
 • czyszczenie konstrukcji wewnętrznych i zewnętrznych
 • mycie silosów wykonanych z różnego rodzaju materiałów
 • mycie fotowoltaiki
 • usuwanie graffiti na terenie firmy
 • i inne, zależne od specyfiki hali

Oprócz doraźnego czyszczenia hal wykonujemy także czyszczenie pod odbiory inwestorskie oraz audyty ISO.

Nasi eksperci dobierają odpowiednie metody i środki do wymagań powierzchni. Pracują zgodnie z harmonogramem i zasadami BHP.

Nowoczesny sprzęt pozwala nie tylko oszczędzić czas, ale też zniwelować niepotrzebne koszty.

Stale podnosimy jakość naszego wyposażenia. Pozwala to nie tylko uzyskać najwyższą efektywność pracy w czasie, ale jednocześnie doskonale oczyszczać powierzchnie bez ich uszkodzenia.

Można je zastosować w praktycznie każdym przedsiębiorstwie. To dzięki nim wykonujemy profesjonalne sprzątanie hal, magazynów i sklepów na terenie Poznania, Tarnowa Podgórnego Przeźmierowa, Leszna i szerzej w woj. Wielkopolskim.

Najnowocześniejsze techniki czyszczenia umożliwiają optymalne czyszczenie w czasie nieprodukcyjnym – i to w bardzo wydajny i oszczędzający czas sposób. Poprzez zastosowanie zamiatarek, automatów szorujących, myjek wysokociśnieniowych, profesjonalnych myjek teleskopowych oraz technologii dostępu wysokościowego (podnośniki) gwarantujemy Państwu rzetelną obsługę.

Wieloletnie doświadczenie naszego zespołu pozwala nie tylko efektywnie wykonywać prace, ale także adekwatnie ją wycenić.

Zapraszamy do kontaktu w sprawie czyszczenia hal w Poznaniu oraz szerzej w woj. Wielkopolskim.

Nasza firma sprząta i czyści magazyny oraz hale na terenie Poznania, Leszna i wielu innych miejscowości w Polsce.

Inne nasze usługi znajdziesz w naszej ofercie, przeglądając nasza stronę internetową. Specjalistyczne narzędzia umożliwiają szeroki zakres prac zgodnie z wymaganiami klienta. Poniżej bardziej popularne usługi:

 • Kompleksowe czyszczenie powierzchni magazynów
 • sprzątanie hal produkcyjnych oraz sklepów
 • sprzątanie hal w etapie pobudowanym
 • czyszczenie dużych powierzchni posadzek przemysłowych
 • mycie okien, świetlików, ścian

Informacje dodatkowe

Nie jesteśmy firmą sprzatającą. Zajmujemy się czyszczeniem i myciem specjalistycznym, co dotyczy trudnych do usunięcia zabrudzeń. Tego rodzaju prace należy wykonywać cyklicznie, zależnie od poziomu zanieczyszczeń – raz na rok lub raz na kilka miesięcy.

Mówiąc ściśle, firma sprzątająca ma inny zakres działania od naszego – zajmujemy się specjalistycznym czyszczeniem powierzchni, czyli takim, którego nie można dokonać w zakresie własnego zespołu sprzątającego.

Kategorie:

Doradzimy profesjonalne i ekologiczne środki, ustalimy wstępną cenę.

maszynowe doczyszczanie posadzek SCO CLEAN UP

Mycie i czyszczenie posadzek przemysłowych cennik

Usługi czyszczenia podłóg przemysłowych są niezbędne do zapewnienia odpowiedniego poziomu jakości w przemyśle. Przyczyniają się też do poprawy bezpieczeństwa w miejscu pracy.  Podłogi przemysłowe są narażone na duże zużycie z powodu prowadzonej działalności i wymagają regularnego czyszczenia oraz konserwacji. Utrzymanie ich w dobrym stanie pozwala…

mycie elewacji krakow

Oferujemy mycie elewacji wykonanych z różnych materiałów na terenie Krakowa i szerzej województwa Małopolskiego

Cennik poszczególnych usług znajdziecie Państwo poniżej. Można w nim łatwo wyliczyć przybliżoną cenę usługi. Dokładnej wyceny dokonujemy po ustaleniu szczegółów – prześlemy Państwu dokładną ofertę. Prace wykonujemy z poziomu gruntu do wysokości 26 metrów. Jest to realna wysokość robocza, a nie jedynie deklarowana, dzięki czemu…

pranie wykladzin biurowych Poznań

Pranie dywanów i wykładzin biurowych oraz wielkopowierzchniowych Łódź – cennik

Oferujemy pranie i czyszczenie wykładzin biurowych w Łodzi oraz okolicach. Usługi realizujemy zgodnie z ustalonym terminem. Na podstawie struktury dywanów lub wykładzin dobieramy metody prania. Usuwamy trudniejsze zabrudzenia. Zapraszamy do kontaktu po więcej informacji. Zapoznaj się także z naszym poglądowym kalkulatorem cen. Co oferujemy: pranie…

Oferta sprzątania magazynów w Łodzi

Naszym klientom oferujemy pełen wachlarz usług czyszczenia specjalistycznego różnych powierzchni – zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Wykonujemy prace sprzątania doraźnego i usuwamy trudne zanieczyszczenia, w tym także ze ścian, sufitów oraz posadzek. Nasza firma wyposażona jest w nowoczesne maszyny i profesjonalny sprzęt, a także wykwalifikowany…

Technologia mycia elewacji – standardy w 2023 roku

Technika mycia elewacji przeszła długą ewolucję. Okazuje się, że najskuteczniejsze są ekologiczne środki, które nie powodują uszkodzeń materiału, a jedynie usuwają brud. Spośród tych metod popularne są szczotki osadzone na kijach teleskopowych i myjące z pomocą wody demineralizowanej, wielokrotnie filtrowanej. Oczywiście jedna powierzchnia nie jest…

Czyszczenie kostki brukowej Łódź – zamów usługi specjalistycznego czyszczenia

Oferujemy kompleksowe usługi czyszczenia kostki brukowej w różnych obszarach Polski, także w Łodzi. Specjalizujemy się w doczyszczaniu powierzchni z trudnych zabrudzeń, ale też dokonujemy regularnych konserwacji. Czyszczenie kostki brukowej jest jedną z najczęściej wykonywanych przez nas usług. Zobacz wstępną cenę w cenniku lub zadzwoń do…