Czyszczenie rynien Wrocław

czysczenie rynien we Wrocławiu

Oferujemy profesjonalne usługi czyszczenia rynien we Wrocławiu. Do pracy podchodzimy z dużą starannością i dobieramy odpowiednie metody działania zależnie od specyfiki zlecenia. Z reguły jest to samo mycie rynien z usuwaniem zalegających zanieczyszczeń, albo czyszczenie rur spustowych i separatorów-rewizji.

Stosowana technologia oczyszczania rynien

Prace związane z oczyszczaniem rynien wykonujemy etapami czyszcząc wszystkie kluczowe elementy. Będzie to czyszczenie rynien, następnie rewizji-separatorów, wreszcie udrażnianie rur spustowych ich kompletne czyszczenie.

Korzyści płynące z mycia rynien

Czystość rynien przekłada się przede wszystkim na kontrolowane odprowadzanie wody z dachu, co chroni tynk lub inny materiał, z którego wykonana jest elewacja. Zapobiega to powstawaniu dużej ilości glonów, osadzaniu się grzyba, czy mchu na ścianie.

Jako firma specjalizująca się w myciu elewacji możemy zapewnić, że czyszczenie rynien jest jedną z najskuteczniejszych metod ochrony elewacji przed zabrudzeniami i zawilgoceniem.

We Wrocławiu radzimy zadbać o rynny szczególnie w okolicach Odry oraz miejscach bardziej zalesionych. Przy parkach, w dzielnicach domów jednorodzinnych.

Kiedy należy dbać o czystość rynien?

Naszym zdaniem o czystość rynien należy dbać cały rok, a szczególnie przed zimą. Niskie temperatury i stojąca brudna woda mogą doprowadzić do zniszczenia części, które trzeba będzie w nowym roku wymienić.

Oferta czyszczenia rynien we Wrocławiu i okolicach

Obok szerokiego zakresu usług czyszczenia rynien i elewacji na posesjach prywatnych oferujemy również kompleksowe czyszczenie powierzchni przedsiębiorstw, instytucji publicznych, hal magazynowych i produkcyjnych oraz budynków komercyjnych. Wstępne szczegóły dużego zlecenia najlepiej ustalić z nami przez telefon. Nasz wrocławski doradca przedstawi państwu potrzebne informacje i wskaże przybliżone ceny. Będziemy też w stanie umówić się na audyt powierzchni przeznaczonej do czyszczenia.

Cennik mycia rynien we Wrocławiu i okolicach

Ostateczna wycena zlecenia zależy od wysokości podejmowanej pracy. Uzgodniliśmy to w poniższym cenniku. Jak widać, rozróżniamy także dachy płaskie i strome. Te drugie są zawsze bardziej problematyczne i niebezpieczne dla pracowników. Wymagają przede wszystkim większej ilości zabezpieczeń podczas pracy co w pewnym stopniu wydłuża czas realizacji.

W wycenie należy również uwzględnić to, że stopień zabrudzenia dachu często zależy od rodzaju pokrycia dachowego, otoczenia roślinności – szczególnie drzew, które gubią liście, szyszki lub gałęzie. Do rozważenia jest także stopień zacienienia, bo wpływa na podatność rynien na porastanie glonami.

Poglądowy cennik za metr bieżący rynny. Cena obejmuje czyszczenie rur spustowych i rewizji i separatorów

Stopień zabrudzenia Średni wysokość prac: do 1 piętra do 3 piętra powyżej 3 piętra
dach płaski: 7,50 zł 12,00 zł 18,00 zł
dach stromy: 10,00 zł 15,00 zł 22,50 zł
Stopień zabrudzenia Duży wysokość prac: do 1 piętra do 3 piętra powyżej 3 piętra
dach płaski: 10,00 zł 15,00 zł 22,50 zł
dach stromy: 13,00 zł 19,50 zł 29,25 zł

Cena czyszczenia samych rur spustowych i separatorów – rewizji od 70 zł netto za jeden punkt odpływu

Zapraszamy do kontaktu aby omówić warunki realizacji usługi. Faktyczną cenę przedstawiamy po oględzinach obiektu na miejscu.

Zobacz: czyszczenie rynien

Jak przebiegało czyszczenie rynien we Wrocławiu

We Wrocławiu najwięcej zleceń czyszczenia rynien wykonaliśmy na Wojszczycach i osiedlu Gaj. Tak się składa że sąsiedzi przekazują sobie o kontakt do naszej firmy.

Wykonaliśmy też kilka prac związanych z kompleksowym czyszczeniem powierzchni komercyjnych, w tym rynien w centrum miasta, na Nadodrzu oraz w kompleksach firmowych przy ulicy Legnickiej.

Więcej szczegółowych informacji na temat usługi znajdziecie Państwo w zakładce mycie i czyszczenie rynien

Kontakt z osobą odpowiedzialną za czyszczenie rynien we Wrocławiu: tel. 726 720 477

Zobacz także : mycie paneli fotowoltaicznych

Realizujemy kompleksowe usługi czyszczenia powierzchni. Więcej informacji w zakładce – mycie elewacji cena

Doradzimy profesjonalne i ekologiczne środki, ustalimy wstępną cenę.

mycie i czyszczenie rynien

Mycie i czyszczenie rynien

Czyszczenie rynien jest kwestią, której świadomy powinien być każdy właściciel budynku – niezależnie od jego wielkości. W tym tekście oprócz prawidłowego przebiegu usługi czyszczenia rynien opiszemy również jakie korzyści towarzyszom drożnym rynnom i rurom. Dlaczego warto czyścić rynny – szczególnie przed zimą Wyczyszczone i udrożnione…

Mycie i czyszczenie rynien

Czyszczenie rynien jest kwestią, której świadomy powinien być każdy właściciel budynku – niezależnie od jego wielkości. W tym tekście oprócz prawidłowego przebiegu usługi czyszczenia rynien opiszemy również jakie korzyści towarzyszom drożnym rynnom i rurom. Dlaczego warto czyścić rynny – szczególnie przed zimą Wyczyszczone i udrożnione…