Mycie elewacji Bydgoszcz

mycie elewacji Bydgoszcz

Oferujemy mycie elewacji w Bydgoszczy i okolicach. Nasza oferta obejmuje szereg metod dostosowanych do różnych wymagających powierzchni.

Prace wykonujemy zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków: myjemy ściany domów, budynków komercyjnych, a także specjalistyczne powierzchnie obiektów firmowych (np. silosy, aluminium).

Pracę realizujemy na terenie całej Polski, choć w kujawsko-pomorskim koszt dojazdu jest najniższy. Udzielamy konsultacji przez telefon, a następnie przyjeżdżamy na oględziny powierzchni, aby ustalić zakres prac i wskazać cenę realizacji.

W Bydgoszczy i jej okolicach wykonaliśmy już kilkanaście realizacji.

Cyklicznie realizujemy usługi czyszczenia elewacji czterech bydgoskich firm i galerii handlowej.

Oferta mycia elewacji w Bydgoszczy obejmuje dwie metody:

wybierz metodę działania aby sprawdzić cennik lub skontaktuj się z nami aby otrzymać wycenę ☎ 726 720 477 / ✉ biuro@sco-cleanup.pl

Mycie ciśnieniowe – stosowane do mycia tynku budynków, mycia fasad kamienic, cegły i piaskowca. Z pomocą tej metody także czyścimy powierzchnie poziome, jak na przykład kostkę brukową, albo myjemy murki.

Mycie z wykorzystaniem ciepłej wody demineralizowanej w 5 stopniowym systemie filtracji IONIC. Ta metoda wykorzystuje szczotki osadzone na teleskopach o wysokości roboczej do 26 metrów (!). Jest bardzo skuteczna do mycia delikatnych powierzchni budynków biurowych, w tym szkła, ram okiennych, stali, elewacji panelowej i wielu innych materiałów. Jest to jedyna właściwa metoda do mycia sidingów. Z jej pomocą myjemy również panele fotowoltaiczne, dachy, a także silosy.

Cennik mycia elewacji w Bydgoszczy

Zapraszamy do kontaktu ze specjalistą, który udzieli państwu konsultacji na temat mycia powierzchni, doradzi metody działania oraz określi widełki cenowe. Zastrzegamy, że bardziej skomplikowane realizacje, wymagające oględzin wyceniamy na miejscu.

Nasza firma stale dba o szkolenie pracowników, stosujemy najnowocześniejszy sprzęt, czyścimy powierzchnię zgodnie z wymaganymi normami (co jest istotne dla budynków przemysłowych). A ponadto uzyskujemy kolejne wyróżnienia i certyfikaty.

Zapraszam do współpracy w Bydgoszczy.

Kilka realizacji mycia elewacji z Bydgoszczy

Doradzimy profesjonalne i ekologiczne środki, ustalimy wstępną cenę.

Usługi czystosciowe w Bydgoszczy

Polimeryzacja posadzek w Bydgoszczy, Kujawsko-pomorskie

Oferujemy specjalistyczne doczyszczanie i polimeryzację posadzek. Prace realizujemy w Bydgoszczy, w obrębie powiatu i szerzej w całym województwie kujawsko-pomorskim. Z uwagi na niewielka odległość od siedziby naszej firmy koszt dojazdu jest niwelowany. Zakres usług realizowanych w Bydgoszczy: Mycie powierzchni Doczyszczanie z trudnych zabrudzeń Polimeryzację Polimeryzację…

czyszczenie i polimeryzacja posadzek Toruń SCO CLEAN UP

Czyszczenie posadzek Toruń

Oferujemy specjalistyczne czyszczenie posadzek w Toruniu, jego okolicach i szerzej w woj. Kujawsko-pomorskim. Usługa charakteryzuje się usuwaniem silnych, nawet wieloletnich zanieczyszczeń, których nie sposób usunąć metodami doraźnego sprzątania. Ponadto oczyszczone powierzchnie są zabezpieczane, dzięki czemu zanieczyszczenia nie wnikają w posadzki, łatwiejsze w utrzymaniu czystości oraz…

Mycie okien i szyb, czyszczenie elewacji szklanych – Toruń SCO CLEAN UP

Mycie okien i szyb, czyszczenie elewacji szklanych – Toruń

Pionem naszej działalności jest czyszczenie elewacji, w tym także elewacji szklanych, okien oraz przeszkleń. Nasza firma wywodzi się z województwa kujawsko-pomorskiego, dlatego usługi w Toruniu nie są obarczone kosztem dojazdu. Czyścimy także rozmaite konstrukcje: barierki przeszklone przeszklone szyby wind witryny (elementami reklamowymi) miejsca o utrudnionym…