Mycie kostki brukowej na terenie Bydgoszczy i okolic

mycie-kostki-brukowej-Bydgoszcz-1

Zajmujemy się czyszczeniem kostki brukowej, powierzchni kamiennych, chodników i murków.

Usuwamy wieloletnie zabrudzenia, co nadaje kostce świeży wygląd. Usuwane są uporczywe zanieczyszczenia organiczne – zarodniki grzybów, mech, glony i porosty. Ważną częścią naszych usług jest także usuwanie plam oleju, smarów oraz zabrudzeń pobudowanych.

Prace wykonujemy dla firm, instytucji, inwestorów, a także dla osób prywatnych.

Minimum logistyczne wynosi 350 zł netto, a dojazd do Klienta w okolicach Bydgoszczy jest bezpłatny.

Cena mycia kostki brukowej lub posadzek kamiennych Bydgoszcz

Na stronie możesz wyliczyć przybliżoną cenę usługi. W przypadku łączenia kilku usług zapraszamy do kontaktu telefonicznego w godz. 8.00 – 17.00 lub e-mailowego – udzielimy rzetelnych informacji na temat zalecanych metod pracy.

Harmonogram prac dostosowujemy do potrzeb Klienta. Zapraszamy do umówienia się przez telefon lub e- mail.

Zobacz cennik mycia kostki brukowej

Czas realizacji usługi w Bydgoszczy i okolicach zależny jest od metrażu i specyfiki zabrudzeń

Zabieg oczyszczania kostki ma nie tylko estetyczne znaczenie. Usunięcie warstwy brudu sprawia, że zarodniki roślin i grzybów nie mają podłoża, na którym mogą się zaczepić i rozwijać.

Stosowany sprzęt do czyszczenia kostki brukowej

Większość powierzchni zarówno kostki, posadzek kamiennych, jak i murków oczyszczana jest z pomocą myjki ciśnieniowej. Ciśnienie jest dostosowane do mytej powierzchni, co zapewnia, że nie zostanie uszkodzona.

Koszt mycia jest nieco wyższy, jeśli nie mamy dostępu do wody. Poza tym istnieje możliwość odsysania popłuczyn.

Kolejnym urządzeniem, przeznaczonym do jednoczesnego mycia i czyszczenia powierzchni, a zarazem odsysania zabrudzeń wraz z woda jest specjalistyczny odkurzacz.

Zobacz: mycie kostki brukowej cena

Oba sprzęty prezentujemy na zdjęciach.


Czyszczenie kostki brukowej Bydgoszcz – cennik i harmonogram prac

Zadzwoń lub napisz do nas po dokładniejszą wycenę. Po ustaleniu szczegółów otrzymasz ją e-mailem w przeciągu kilku dni lub jeszcze tego samego dnia.

Usługi realizujemy kompleksowo. Jesteśmy specjalistami od czyszczenia trudnych zabrudzeń, których nie sposób domyć zwykłymi, doraźnymi metodami.

Oferujemy m.in:

 • profesjonalne czyszczenie i mycie dachów
 • mycie elewacji
 • impregnację kostki brukowej
 • usuwanie graffiti
 • czyszczenie parkingów (także podziemnych i wielopiętrowych), podjazdów
 • czyszczenie w fabrykach, na liniach produkcyjnych (czyszczenie obiektowe maszyn i urządzeń)
 • czyszczenie klimatyzacji i trudno dostępnych miejsc

Usuwamy trudne zabrudzenia stosując wysokiej jakości środki czyszczące (głównie substancje ekologiczne, przyjazne dla środowiska):

 • tłuste plamy
 • nalot roślinny, wykwity wapienne
 • elementy rdzy i korozji
 • zacieki i pozostałości po wyciekach

Z pomocą wody pod ciśnieniem jesteśmy w stanie usunąć liczne zabrudzenia pyłu i kurzu, który osadza się na kostce brukowej. Bardziej dokładne doczyszczanie wykonywane jest zaś z pomocą bardziej specjalistycznego sprzętu, środków chemicznych. Działamy wtedy miejscowo, aby usunąć powyżej wymienione elementy trudnych zanieczyszczeń.

Doradzimy profesjonalne i ekologiczne środki, ustalimy wstępną cenę.

pranie wykladzin i dywanow bydgoszcz

Pranie dywanów i wykładzin dywanowych oraz czyszczenie tapicerki – Bydgoszcz

Oferujemy kompleksowe doczyszczanie zabrudzonych powierzchni : Dywanów Wykładzin dywanowych Tapicerki meblowej Posadzek kamiennych Powierzchni pcv i linoleum Mycie okien, a w tym trudno dostępnych przeszkleń Prace wykonujemy zarówno na rynku konsumenckim, a także w biurach, czy dla usługodawców. W Bydgoszczy realizujemy cyklicznie 15 zleceń stałych.…

uslugi czyszczenia specjalistycznego

Specjalistyczne doczyszczanie mocno zabrudzonych powierzchni

Od ponad 10 lat oferujemy specjalistyczne czyszczenie rozmaitych powierzchni. Doczyszczamy uciążliwe zabrudzenia, myjemy trudno dostępne miejsca i konserwujemy powierzchnie przed ponownym zanieczyszczeniem. Nasza oferta obejmuje szereg usług dostosowanych do rożnych powierzchni w obiektach: Firmowych Handlowych Przemysłowych i dystrybucyjnych Publicznych Prywatnych Zapraszamy do zapoznania się z…

polimeryzacja posadzek Bydgoszcz

Polimeryzacja posadzek w Bydgoszczy, Kujawsko-pomorskie

Oferujemy specjalistyczne doczyszczanie i polimeryzację posadzek. Prace realizujemy w Bydgoszczy, w obrębie powiatu i szerzej w całym województwie kujawsko-pomorskim. Z uwagi na niewielka odległość od siedziby naszej firmy koszt dojazdu jest niwelowany. Zakres usług realizowanych w Bydgoszczy: Mycie powierzchni Doczyszczanie z trudnych zabrudzeń Polimeryzację Polimeryzację…

Mycie elewacji Bydgoszcz

Oferujemy mycie elewacji w Bydgoszczy i okolicach. Nasza oferta obejmuje szereg metod dostosowanych do różnych wymagających powierzchni.