oczyszczanie elewacji sco cleanup

Konieczność oczyszczania elewacji jest naturalna z uwagi na to, że ochronne właściwości budynków (a raczej wykorzystanych w nich materiałów budowlanych) działają prawidłowo, jeśli nie osadza się na nich duża warstwa brudu.

Brud pojawia się stopniowo, zaczyna się niewinnie od kurzu oraz od osadów deszczowych, aby z czasem utworzyć podłoże dla nalotu roślinnego. Ten przyczynia się do porastania dachu lub elewacji glonami, mchami. W miastach dodatkowo może pojawić się sadza lub zanieczyszczenia związane ze spalinami.

Nawarstwiające się zanieczyszczenia są coraz trudniejsze do oczyszczenia na elewacji, a z czasem stają się bardziej uciążliwe.

Czysta elewacja budynku oraz dach są w dużym stopniu odporne na działanie czynników szkodliwych. Małe ilości kurzu są z łatwością zmywane podczas deszczu.

Nasza firma świadczy usługi kompleksowego oczyszczania elewacji zarówno dla osób prywatnych, jak i firm oraz instytucji

Szczególnie ważne jest aby udrażniać rynny – zacieki deszczowe powodują drążenie koloru na ścianach tynkowych oraz pojawianie się pleśni.

Oferta oczyszczania elewacji i poglądowy cennik

Poniżej Możecie państwo zorientować jakie są koszty czyszczenie elewacji. Wyceny dokonujemy przez telefon lub po obejrzeniu obiektu na miejscu. Jest to uzależnione od wielu czynników dlatego strona internetowa służy nam do prezentowania poglądowej oferty i oszacowania poglądowych kosztów.

Zapraszamy do kontaktu aby ustalić szczegóły Warto dodać, że oczyszczanie elewacji z pomocą metod mycia wodą demineralizowaną lub myjką ciśnieniową oferuje lepsze efekty od malowania ścian. Oczywiście nie wszystkie elewacje mogą być odmalowane, dlatego stosowane przez nas metody pozwalają na kompleksowe mycie budynków.

W zakres oczyszczania elewacji wchodzi m.in.:

  • Mycie elewacji szklanych i okien ,
  • Mycie tynku,
  • Mycie cegły, kamienia, piaskowca,
  • Mycie elewacji panelowych ,
  • Mycie sidingów,
  • Mycie różnego rodzaju dachów ,
  • A także delikatnych powierzchni, jak paneli fotowoltaicznych, baterii słonecznych.

Zapraszamy do przejrzenia realizacji oraz do kontaktu.

Oczyszczanie elewacji wykonujemy z poziomu gruntu do wysokości 26 m bez wykorzystania dźwigu, dzięki czemu możemy zaoferować lepszą cenę.

Stosowane przez nas metody nie wymagają kosztownych i czasochłonnych metod alpinistycznych dla budynków 8 piętrowych. Obszar roboczy jest wyższy jeżeli użyjemy podnośnika lub możemy skorzystać z podwyższenia.

Pracę realizujemy w całej Polsce, zapraszamy do konsultacji i umówienia terminu.

Doradzimy profesjonalne i ekologiczne środki, ustalimy wstępną cenę.

czyszczenie elewacji w Gdyni - usługi

Czyszczenie elewacji Gdynia

W przeciągu roku zrealizowaliśmy w Gdyni 12 zleceń mycia elewacji, 37 w Trójmieście i jego okolicach – wszystkie z pełną satysfakcją klientów. Metody mycia dobieramy zależnie od materiału, który pokrywa elewacje. Z reguły myjemy elewacje szklane, tynkowe, ceglane i segmentowe. Sporadycznie zdarza się mycie bardziej…

Czyszczenie piaskowca

Czyszczenie piaskowca

Czyszczenie piaskowca odbywa się z wykorzystaniem dwóch metod – zmiennociśnieniowej i ręcznej. Zależnie od rodzaju kamienia oraz stanu zabrudzenia wybieramy skuteczniejszą z nich. Piaskowiec jest bardzo atrakcyjnym kamieniem, który potrafi ożywić przestrzeń komercyjną i prywatną. Jedyny jego mankament to stosunkowo łatwe osadzanie się zabrudzeń. Pory…

Mycie elewacji z blachy i metalu

Blacha, metal, czy aluminium to delikatne materiały, których nie należy traktować wysokim ciśnieniem i nadmierną ilością wody. Aby ograniczyć stosowanie chemii antykorozyjnej – która wcale nie jest konieczna do przywrócenia ochronnych właściwości materiałów – korzystamy z miękkich szczotek zamocowanych na teleskopowym uchwycie. Szczotki w połączeniu…